• Informacje na temat:

  hanna kobuszewska

Artykuły na temat: hanna kobuszewska
 • Jan Kobuszewski: Cud na rocznicę ślubu!

  Żona aktora, Hanna Zembrzuska-Kobuszewska (83 l.), która ciężko chorowała, odzyskała zdrowie. - Hania zaczyna chodzić. I nie jeździ już na dializy, bo nastąpiła poprawa. Jestem taki szczęśliwy - mówi "Dobremu Tygodniowi" Jan Kobuszewski (83 l.). A jeszcze niedawno zamartwiał się stanem zdrowia ukochanej. Pani Hanna, z powodu złej pracy nerek, na pięć miesięcy trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do...

 • Dwa jubileusze Jana Kobuszewskiego

  Aktor komediowy, filmowy i teatralny Jan Kobuszewski świętował w niedzielę (17 grudnia) na Jasnej Górze jubileusz 50-lecia pracy artystycznej. Dziękował także za 50 lat małżeństwa.

 • Jan Kobuszewski cierpi. Wszystko z powodu choroby ukochanej żony

  Początek roku dla Hanny i Jana Kobuszewskich nie był dobry. Pani Hanna trafiła pod opiekę lekarzy, co bardzo smuci jej męża. Problemem okazały się źle pracujące nerki. Hanna Zembrzuska-Kobuszewska od jakiegoś czasu musi być regularnie dializowana.  - Kiedy Hania choruje, Janek bardzo cierpi. On już wolałby wziąć tę chorobę, to cierpienie na siebie, żeby tylko Hania miała się dobrze - opowiada nam...

 • Kobuszewski ponownie w Teatrze TV

  Po niemal dziesięcioletniej przerwie do Teatru Telewizji powraca nestor polskiej sceny teatralnej, prawdziwa legenda - Jan Kobuszewski.

 • Jan Kobuszewski: Cuda się zdarzają

  Choć w młodości przestał chodzić do kościoła, nigdy nie odwrócił się od Boga. Całe życie czuje opiekę Opatrzności.

 • Kabaret "Dudek" upamiętniony

  Aktorzy kabaretu "Dudek" a także prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz uczestniczyli w piątkowej uroczystości odsłonięcia pamiątkowej tablicy. Tablicę umieszczono na fasadzie budynku przy ulicy Nowy Świat, gdzie mieściła się siedziba kabaretu.

 • Jan Kobuszewski: Teraz najważniejsze jest zdrowie żony

  ...i razem z żoną celebrował złote gody. Rok później oboje odebrali z rąk prezydenta Lecha Kaczyńskiego medal za ich trwające pół wieku pożycie. Dziś pan Jan marzy tylko o tym, by Hanna Zembrzuska (82(...) - mówi aktor. Jan Kobuszewski i Hanna Zembrzuska poznali się na korytarzu warszawskiej szkoły teatralnej. On był już wtedy po pierwszym roku, ona przyszła na egzaminy wstępne. Podobno pan Jan na widok...

 • Wraca "Kabaret Olgi Lipińskiej"

  Po 5 latach wraca do TVP "Kabaret Olgi Lipińskiej"! Na razie zobaczymy jeden program, ale jest szansa, że powstaną też następne.

 • Jan Kobuszewski modli się o zdrowie chorej żony!

  Jan Kobuszewski (81 l.) darzy swoją żonę Hannę wielkim uczuciem. Nic więc dziwnego, że teraz bardzo się zamartwia, bo kobieta po raz kolejny zachorowała. Aktor modli się o jej zdrowie.

 • Olga Lipińska wraca... na wybory

  Po pięciu latach nieobecności Kabaret Olgi Lipińskiej wraca na antenę Telewizji Polskiej. Tylko na jeden wieczór.