• Informacje na temat:

  hanna lis panorama

Artykuły na temat: hanna lis panorama
 • Hanna Lis zaliczyła sporą wpadkę!

  Hanna Lis (46 l.) z rozbrajającą szczerością przyznała się do swojej niewiedzy...

 • Hanna Lis: Rondel zamiast szpilek!

  - Dziennikarstwo newsowe sprawia mi wciąż dziką frajdę - mówi Hanna Lis, dodając jednocześnie, że kręci ją też "lodówka, garnki, noże, piec, kuchenka". Dziennikarka wyznała, że czuje się "bardziej kobieco z rondlem w ręku, niż na dwunastocentymetrowych szpilkach".

 • Hanna Lis po zwolnieniu z TVP przebiera w propozycjach!

  Hanna Lis (45 l.) etap pracy w TVP zamknęła definitywnie. Wbrew pozorom, popularna dziennikarka wcale z tego powodu nie rozpacza...

 • Hanna Lis: Powrót sentymentalny

  Zawsze wierzyła w to, że można pogodzić prowadzenie domu z pracą. Teraz wraca do telewizji, bo to jej żywioł i życiowa pasja.

 • Hanna Lis o życiu na bezrobociu

  Po długiej przerwie Hanna Lis wróciła do pracy na wizji - od 7 maja prowadzi główne wydanie "Panoramy". Jak wyglądało jej życie na bezrobociu?

 • Turski odchodzi z "Panoramy"!

  Andrzej Turski nie będzie już prowadził "Panoramy" w telewizyjnej Dwójce. "Jestem już zmęczony" - mówi popularny dziennikarz.

 • Racewicz i Lis: Walka o "Panoramę"

  Po katastrofie smoleńskiej Joanna Racewicz odeszła z TVN-u i związała się z "Panoramą". Niedawno pojawiły się plotki, że zastąpi ją... Hanna Lis .

 • Wpadka Hanny Lis. Z papierosami w "Panoramie"

  Dużą wpadkę podczas wtorkowego wydania "Panoramy" zaliczyła Hanna Lis. Na stole, przy którym prowadziła program, zostawiła paczkę papierosów. "Moja wpadka, przepraszam bardzo" - prezenterka przyznała się do winy w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

 • Tomasz Lis szuka pracy w Ameryce. Emigruje z Polski?

  ...amerykańskiej telewizji - zdradza "Dobremu Tygodniowi" znajomy Lisów. W staraniach o nową pracę wspiera gwiazdora żona Hanna (45 l.), która także czuje się zagrożona. - Hania wie, że jej osoba(...)Podczas ostatniego wydania programu publicystycznego "Tomasz Lis na żywo" w TVP2 prowadzący potwierdził w emocjach, że spekulacje dotyczące końca jego kariery w telewizji publicznej są prawdą. Od...

 • Hanna Lis wraca do TVP!

  Hanna Lis, po trzech latach nieobecności w mediach, wraca na wizję. Dziennikarka od połowy maja prowadzi "Panoramę" w telewizyjnej Dwójce. Jak poinformowało biuro prasowe, żona Tomasza Lisa dołączy do zespołu 7 maja.

Wideo na temat: hanna lis panorama
 • Hanna Lis pierwszy raz o wpadce z papierosami w "Panoramie"

  W lutym 2014 roku Hanna Lis (44 l.) poprowadziła wydanie "Panoramy" z paczką papierosów na stole. Zaraz po zdarzeniu dziennikarka przyznała, że była to jej wina i przeprosiła widzów. Teraz pierwszy(...) było zdarzyć, więc wstydzę się bardzo do tej pory – kaja się Hanna Lis.

 • Wpadka Hanny Lis w "Panoramie"

  Hanna Lis odczytała informacje w "Panoramie" z... paczką papierosów na stole. Czy prezenterka zarabiająca w TVP 30 tys. zł miesięcznie może pozwolić sobie na taką wpadkę? A może to kolejna kryptoreklama Lisów? - jej mąż pozował ostatnio na swoim blogu z butelką firmowego napoju, w drogiej warszawskiej siłowni. Co o tym myślicie? (TVP/x-news)

 • Kolejna wpadka Hanny Lis!

  W programu "Po przecinku" na antenie TVP Info prowadząca Hanna Lis pożegnała się z widzami słowami: "To był program 'Kropka nad i'". Ten ostatni w TVN 24 prowadzi Monika Olejnik. To kolejna wpadka żony Tomka Lisa. W lutym dziennikarka poprowadziła "Panoramę" z... paczką papierosów na stole. (TVP/x-news)

Dyskusje na temat: hanna lis panorama
 • Re: Gwiazdy po latach: "07 zgłoś się"

  z NSZ, WIN i AK 18.00 TVP2 - Panorama - prowadzi Hanna Lis - córka kanalii z okresu stanu wojennego . Czy wiele sie zmienilo od tamtych czasów? 19.30 TVP1 - Wiadomosci - prowadzi Piotr Kraśko(...) PRL, pseudonim "Stokrotka". 21.30 TVN - Kuchenne rewolucje - prowadzi Magda Gessler - córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB . .21.40 TVP2 - Tomasz Lis na zywo - syn wysokiego OFICERA Ludowego

 • Re: "Lekarze": Aleksandra Hamkało gra u Żebrowskiego!

  torturującego bohaterów z NSZ, WIN i AK (chodzi o osławionego Józefa Światłę - admin) 18.00 TVP2 – Panorama – prowadzi Hanna Lis – córka kanalii z okresu stanu wojennego . 19.30 TVP1 – Wiadomości(...) , konfident służb PRL, pseudonim „Stokrotka”. 21.30 TVN – Kuchenne rewolucje – prowadzi Magda Gessler – córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB (Mirosława Ikonowicza - admin). .21.40 TVP2 – Tomasz Lis na