• Informacje na temat:

  hanna lis teraz my

Artykuły na temat: hanna lis teraz my
 • Hanna Lis "przedawkowała"!

  Hanna Lis (49 l.) na kanapach "Dzień dobry TVN" przyznała, że przedawkowała ośmiorniczki.

 • Hanna Lis o swoich córkach

  Hanna Lis podkreśla, że jej córki nie lubią rozgłosu i nie chcą brylować na salonach. Dziennikarka, która sama również unika show-biznesowych imprez, ma nadzieję, że nastolatki jak najdłużej będą trzymać się z dala od próżnego świata celebrytów.

 • Hanna Lis została sama?! Co teraz z nią będzie?

  Od jakiegoś czasu ciszej jest o Hannie Lis (48 l.). Problemy z pracą, rzekome rozstanie z mężem, Tomaszem Lisem (52 l.) – to wszystko sprawiło, że nie było jej lekko. Teraz w dodatku rzadko widzi się z córkami…

 • Hanna Lis: Ostateczna decyzja

  Jeszcze dziś (7 maja) rozstrzygną się losy ewentualnej współpracy Hanny Lis z telewizją publiczną. Prezenterka spotka się prezesem TVP Andrzejem Urbańskim.

 • Hanna Lis teraz szczególnie potrzebuje wsparcia Tomka!

  Zawsze była bardzo troskliwą matką. Teraz musi pogodzić się z faktem, że dzieci dorastają i wyfruwają z domu. Rozstanie z córką będzie dla niej trudne.

 • Hanna Lis pod kloszem

  Kariera Hanny Lis urzeczywistnia jedną zasadę - grunt to odpowiednie znajomości. Pierwszą pracę dostała dzięki rekomendacji matki - Aleksandry Kedaj, wieloletniej dziennikarki TVP. Teraz płynie na fali popularności męża. Pomimo ataków na jej osobę w ostatnim czasie, całe życie żyła pod kloszem. Choć z każdej pracy odchodziła w atmosferze skandalu. Czy tak będzie i teraz?

 • Hanna Lis potwierdza rozstanie z Tomaszem Lisem

  Hanna Lis (47 l.) udzieliła wywiadu magazynowi "Pani", w którym opowiedziała o swoim nowym życiu na warszawskim Powiślu.

 • Hanna Lis: Apetyczny powrót?

  Przez ostatnie dwa lata Hanna Lis zajmowała się domem i rodziną. Chyba nadszedł czas wrócić do tego, co jest jej żywiołem.

 • Hanna i Tomasz Lisowie: Najpierw rozstanie, a teraz problemy finansowe?

  Czarne chmury zawisły nad parą. Po 10 latach rozpada się ich małżeństwo. Ale to nie koniec złych wieści. Od pewnego czasu trapią Hannę (47 l.) i Tomasza (51 l.) Lisów problemy finansowe, a rozwód tylko je pogłębi.

 • Hanna Lis wyrzucona z TVP

  W piątek, 24 kwietnia, Telewizja Polska S.A. rozwiązała umowę o pracę z Hanną Lis - poinformował zespół rzecznika prasowego TVP. Główny powód? "Poważne naruszenie zasad etyki dziennikarskiej". Hanny Lis odpowiada, że zarzuty TVP to "hucpa".

Wideo na temat: hanna lis teraz my
 • Hanna Lis o zmianach w życiu: Zaczynam żyć coraz młodziej, więcej spontanu i żywiołu

  Do niedawna Hanna Lis swoje życie niemal całkowicie podporządkowywała córkom. Musiała planować, przewidywać niektóre rzeczy i raczej nie pozwalała sobie na „spontan” ani na pójście na żywioł. Teraz(...) troszeczkę staram się zluzować. Mam wrażenie, że stając się coraz starsza, w jakimś sensie zaczynam (…) żyć trochę młodziej” – powiedziała Lisowa. (x-news/Agencja TVN)

 • Hanna

  Hanna (Ronan) jest nastolatka, która jako jedna z niewielu rówieśnic, posiada siłe i sprawność żołnierza. A wszystko dlatego, że została wychowana przez ojca (Bana), byłego agenta CIA w finlandzkiej dziczy. Trening jaki przeszła służyć miał jednemu celowi - zostanie perfekcyjnym zabójcą. Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny staje się misja, na którą wysłał ja ojciec. Hanna przemieszcza się ukradkiem po Europie, wymykając się agentom nasłanym przez bezlitosna szefowa wywiadu pilnie strzegąca...

 • Hanna Lis pierwszy raz o wpadce z papierosami w "Panoramie"

  W lutym 2014 roku Hanna Lis (44 l.) poprowadziła wydanie "Panoramy" z paczką papierosów na stole. Zaraz po zdarzeniu dziennikarka przyznała, że była to jej wina i przeprosiła widzów. Teraz pierwszy(...) było zdarzyć, więc wstydzę się bardzo do tej pory – kaja się Hanna Lis.

 • Dokąd teraz?

  Najnowszy obraz Nadine Labaki, libańskiej reżyserki przeboju "Karmel". Ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja...