• Informacje na temat:

  hanna mikuć dzieci

Artykuły na temat: hanna mikuć dzieci
 • Hanna Mikuć nie ma łatwego życia. Spadł na nią kolejny cios

  Hanna Mikuć (63 l.) musiała przyjąć kolejny bolesny cios. Zmarł jej teść, Witold Sobociński (†89 l.). Wcześniej pożegnała męża, następnie ojca. Na szczęście w jej życiu są też pozytyw. Jednym z nich jest fakt, że niedawno po raz drugi została babcią.

 • Spotkali się po 20 latach

  Każda miłość jest pierwsza. Krystyna Filarska (Hanna Mikuć) i Wojciech Marszałek (Emilian Kamiński) to doskonały przykład na to, że kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach mogą być jednak szczęśliwi.

 • Hanna Mikuć i Piotr Sobociński: Zabrakło im życia w życiu...

  Hanna Mikuć (61 l.) i Piotr Sobociński (†43 l.) wiedli szczęśliwe życie rodzinne i marzyli o tym, by wspólnie się zestarzeć. Niestety, los okrutnie zadrwił z ich planów...

 • Dla dziecka rzuca pracę

  Co ciekawego wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Piotrek (Marcin Mroczek) idzie z Lenką do lekarza. Gdy wraca, ma dla Kingi (Kasia Cichopek) złą wiadomość. Pediatra uważa, ze powinni na kilka miesięcy zawieźć córkę nad morze.

 • Hanna Mikuć: Los okrutnie z niej zakpił! W jednej chwili straciła męża!

  W serialu "M jak miłość" nie gra żadnej z głównych ról, a mimo to nie sposób jej nie zapamiętać. Subtelna, delikatna i pełna uroku. Nie przez przypadek Hanna Mikuć (60 l.) uchodziła kiedyś za muzę wielu twórców. Słynny reżyser Juliusz Machulski (61 l.) był zachwycony jej kreacją w filmie "Seksmisja" i wróżył wielką karierę.

 • Kinga Zduńska: Kariera czy córka?

  Bohaterka "M jak miłość" Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) stanie niebawem przed dylematem: kariera zawodowa czy wychowywanie córeczki Lenki? Będzie miała twardy orzech do zgryzienia, bo z jednej strony chciałaby poświęcić się dziecku, z drugiej wie, że trzeba z czegoś żyć. Co wybierze?

 • "M jak miłość": Jolanta Fraszyńska dołączyła do obsady!

  ...​Piotrek (Marcin Mroczek) z Kingą (Katarzyna Cichopek) stwierdzą, że sytuacja w domu ich przerosła. Nie dają rady łączyć opieki nad dwójką małych dzieci z normalną pracą. Dlatego Zduński postanowi w końcu znaleźć nianię.

 • "M jak miłość": Baby shower Kingi

  ...(Joanna Kuberska), Aga (Ina Sobala),  Krystyna (Hanna Mikuć) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przygotują Kindze tort i piękne prezenty dla dziewczynek. Przyszła mama będzie niezwykle wzruszona tym gestem(...)Już w sierpniu ubiegłego roku, jako pierwsi w Polsce, prezentowaliśmy wam zdjęcie usg ciężarnej Kingi.  - Pewnie państwo już wiecie, że spodziewamy się dwójki dzieci... Ja nie wyobrażam sobie tego...

 • "M jak miłość": Po raz trzeci w ciąży?

  Filarska (Hanna Mikuć) od razu zacznie podejrzewać, że jej córka znów jest w błogosławionym stanie. Poradzi Kindze, by zrobiła test ciążowy. - Trzecie dziecko! Przecież nie damy rady - westchnie Zduńska. Wkrótce potem Piotrek (Marcin Mroczek) wyzna żonie, że domyślił się, iż po raz kolejny zostanie ojcem. - Tak się cieszę - powie ukochanej. Nie będzie wiedział, że Kinga już zna wynik...

 • “M jak miłość": Nowe twarze u Mostowiaków!

  ...dzieci, dlatego Zduński postanowi w końcu znaleźć nianię. Młody tata poprosi o pomoc w tej kwestii Filarską (Hanna Mikuć) i Marszałka (Emilian Kamiński). Seniorzy nie tylko przyjadą z odsieczą na...