• Informacje na temat:

  hanna prus

Artykuły na temat: hanna prus
 • Majdan planuje dzieci z Prus

  Mama Radka Majdana (40 l.) nie ma wątpliwości, że to u boku Anny Prus (31 l.) jej syn wreszcie się ustatkuje. "Jasne, że czekam na wnuki i wszystko wskazuje na to, że niedługo będą" - powiedziała.

 • Nowe dzieło twórcy "Rezerwatu"

  Łukasz Palkowski, twórca komedii "Rezerwat", która trzy lata temu podbiła polskie kina, nakręcił nowy film. "Wojna żeńsko-męska" trafi na duże ekrany 25 lutego. W jednej z głównych ról, podobnie jak w "Rezerwacie", wystąpiła Sonia Bohosiewicz.

 • "Na dobre i na złe": Amant, geniusz i… zimny drań?

  ...pechowych pacjentów... Na ginekologię zostanie przyjęta kobieta w zagrożonej ciąży - Hanna (w tej roli Anna Prus, gwiazda serialu "Pierwsza miłość"). A mąż chorej - Michał - w drodze na oddział będzie...

 • Aktorzy dla Powązek

  1 listopada kilkuset aktorów, ludzi kultury i polityki wzięło udział w 33. kweście na warszawskich Powązkach. Uzbierano ponad 155 tysięcy złotych.

 • Agnieszka Osiecka i Maryla Rodowicz: Szorstka przyjaźń?

  ...mawiano, że jest jak szary wróbelek. - Agnieszka robiła wszystko, żeby wyglądać brzydko - wspomina Hanna Bakuła. - Strasznie się ubierała. Nie malowała się. Nie miała puderniczki i szminki, tylko(...) Ewy Demarczyk najbardziej lubi słuchać przy księżycu, Urszuli Sipińskiej - do tańca, Łucji Prus - na łące, Sławy Przybylskiej - przy winie, Łazuki - w sypialni. A Maryli Rodowicz - wtedy, kiedy jest...

 • Weronika Rosati w roli Suki

  W najnowszej polskiej komedii "Wojna żeńsko-męska" Weronika Rosati wcieliła się w tajemniczą postać Suki. Wiemy o niej jedynie, że jest niepozbawioną serca przyjaciółką głównej bohaterki filmu, granej przez Sonię Bohosiewicz.

 • ...i opluj, przelewaj jad na ten szczytny cel - cztery lata temu w Opolu Kasia Skrzynecka wyśpiewała sobie swój los. Widzowie z występu zapamiętali głównie jej jedwabne pieluchomajtki. Łucja Prus(...)... Doda - Opole 2010 Konwencję występów Ich Troje przejęła Rabczewska. W Opolu nie zabrakło naciąganej symboliki, występu iluzjonisty. Brakowało baby z brodą i człowieka gumy. Hanna...

 • Premiera filmu "Wojna żeńsko-męska"

  Spotkania mogą być mniej lub bardziej udane. Najnowszy film Łukasza Polkowskiego "Wojna żeńsko-męska" reklamowany jest jako spotkanie "Lajdis" z "Testosteronem". Premiera filmu już 25 lutego.

 • Doda i Majdan: Rodzice chcą ich pojednania

  ...tajemniczo. Po burzliwym rozstaniu z Dorotą długo szukał nowej miłości. Wydawało się, że znalazł ją w osobie aktorki Anny Prus. Niestety, związek się rozpadł, gdy wyszły na jaw mroczne tajemnice...

 • Marian Kociniak będzie na deskach Teatru na Woli obchodził w sobotę, 16 stycznia, 50-lecie pracy artystycznej. Aktor zagra w jubileuszowym spektaklu "Bomba" w reż. Macieja Kowalewskiego. Zaplanowano także uroczystą galę honorującą aktora; w lutym ukaże się książkowy wywiad z artystą pt. "Spełniony".