• Informacje na temat:

  hanna śleszyńska dzieci

Artykuły na temat: hanna śleszyńska dzieci
 • Hanna Śleszyńska nie chowa urazy do byłego męża

  Hanna Śleszyńska (58 l.) jest zdania, że nie warto hodować w sobie żalów i złości. Czy zastosuje tę zasadę w te święta i spędzi je z byłym mężem i dziećmi? Aktorka w szczerym wywiadzie w tygodniku „Świat i Ludzie” wyjawiła jakie ma plany w Boże Narodzenie i kto jest dla niej wsparciem w życiu.

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • Hanna Śleszyńska dumna z syna! Zostanie aktorem!

  Rok temu Hanna Śleszyńska (56 l.)bardzo niepokoiła się o Kubę. Dziś cieszy się jego sukcesem.

 • Hanna Śleszyńska podwojona!

  Hanna Śleszyńska od dawna marzyła o roli u Andrzeja Maleszki: "Powiedziałam kiedyś Andrzejowi Maleszce, że zagram każdą rolę, jaką mi zaproponuje" - wyznaje. Okazja nadarzyła się przy realizacji filmu "Magiczne drzewo", który już 18 września wejdzie na ekrany polskich kin.

 • Hanna Śleszyńska domaga się wnuka!

  Hanna Śleszyńska (56 l.) oznajmiła, że chciałaby już zostać babcią! Syn spełni jej życzenie?

 • Hanna Śleszyńska: Uśmiech losu

  Jest czarująca, zabawna i dowcipna. Ale także otwarta, serdeczna, bez gwiazdorskich kaprysów. Kobieta, która lubi wyzwania i ryzyko.

 • Hanna Śleszyńska wybrała się z ukochanym w daleką podróż!

  Oboje uwielbiają podróże. Na motorze przejechali już całą Europę. Ale aby uczcić dwunastą rocznicę związku Hanna Śleszyńska (57 l.) i jej partner - biznesmen Jacek Brzosko (51 l.) - postanowili(...) mieli już za sobą poważne związki, dzieci. Ona już dawno rozwiodła się z aktorem Wojciechem Magnuskim, potem przez kilkanaście lat była partnerką Piotra Gąsowskiego. Rozstanie z tym ostatnim przypłaciła...

 • Śleszyńska: Temperament Lizy Minelli

  Podbiła serca widzów rolami kobiet pełnych temperamentu, z charakterem, oryginalnych i zabawnych. Nie musi grać głównej bohaterki, żeby skupić na sobie naszą uwagę. Czy można przeoczyć siostrę Basen albo Auguścikową?

 • Hanna Śleszyńska: Ludzie w Polsce kłócą się o majątki. W mojej rodzinie tego nie ma

  Hanna Śleszyńska (57 l.) podkreśla, że jest dumna ze swojej rodziny, w której nie ma zawiści i wojenek o pieniądze, co niestety ma miejsce w wielu polskich rodzinach.

 • Trudno być siostrą. Serialowe pielęgniarki

  12 maja przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Przy tej okazji przypominamy kilka serialowych sióstr. Aktorki, które je grają, zgodnie twierdzą, że to ciężki zawód.

Zdjęcia na temat: hanna śleszyńska dzieci
Dyskusje na temat: hanna śleszyńska dzieci