• Informacje na temat:

  hanna śleszyńska prywatnie

Artykuły na temat: hanna śleszyńska prywatnie
 • Hanna Śleszyńska

  Jadzi w serialu „Rodzina zastępcza”. Prywatnie Śleszyńska była związana z aktorem Piotrem Gąsowskim. Rozstali się po kilkunastu latach związku. Mają syna Jakuba. Śleszyńska ma także syna z poprzedniego...

 • Małgorzata Socha jako ambitna posłanka

  "Polityka" Włodzimierza Perzyńskiego to sztuka, w której prywatne, czasem szemrane interesy przeplatają się z nie do końca uczciwą grą polityczną. Wszystko okraszone jest intrygą romansową. Główne role w spektaklu zagrają Małgorzata Socha i Rafał Królikowski.

 • Hanna Śleszyńska wybrała się z ukochanym w daleką podróż!

  Oboje uwielbiają podróże. Na motorze przejechali już całą Europę. Ale aby uczcić dwunastą rocznicę związku Hanna Śleszyńska (57 l.) i jej partner - biznesmen Jacek Brzosko (51 l.) - postanowili(...), Jacek z Maksem. Wymiana SMS-ów, a potem spotkania upewniły oboje, że chcą iść razem przez życie. W 2010 r. blisko już było do ślubu, ale Hanna nieoczekiwanie odwołała uroczystość. Podobno dowiedziała...

 • Po latach znowu razem

  Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski - ponownie rozbawią nas do łez. Para postanowiła wznowić występy swojego kabaretu.

 • ​"O mnie się nie martw": Hanna Śleszyńska: - Nie jestem atrakcyjna dla... plotkarzy!

  Hanna Śleszyńska, czyli pani Irenka z "O mnie się nie martw", często podkreśla w wywiadach, że jest bardzo szczęśliwą kobietą mającą ustabilizowane życie osobiste. - Nie wzbudzam zainteresowania... tabloidów - mówi i dodaje: - Dla plotkarzy nie jestem po prostu atrakcyjna.

 • Trudno być siostrą. Serialowe pielęgniarki

  12 maja przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Przy tej okazji przypominamy kilka serialowych sióstr. Aktorki, które je grają, zgodnie twierdzą, że to ciężki zawód.

 • Śleszyńska ratuje związek

  ...mnie trudny temat - powiedziała Śleszyńska w rozmowie z pismem. - Nie chcę robić sensacji z mojego życia prywatnego. Aktorka zdradziła jednak, że jej związek jest w poważnych tarapatach. - Powiem tak(...) poważny. Pani Hanna w zaistniałej sytuacji postanowiła zweryfikować plany ślubne i odłożyć je na później. - Nie wiem, co przyniesie kolejny dzień. Jedno jest pewne: w takiej sytuacji nasze małżeństwo nie...

 • Rzuca "Taniec z gwiazdami"

  Anna Głogowska, prywatnie partnerka Piotra Gąsowskiego, rezygnuje z występów w "Tańcu z gwiazdami".

 • ​"Na Wspólnej": Małgorzata Socha została... posłanką lewicy!

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", prywatnie stara się trzymać z daleka od polityki. Ostatnio zgodziła się jednak zostać... posłanką. W "Polityce", która w styczniu wejdzie na afisz Teatru 6. Piętro, aktorka wcieli się w przedstawicielkę partii lewicowej uwikłaną w romans z posłem prawicy!

 • Nowy, stary teleturniej

  Tu liczy się dobra zabawa! - mówi Piotr Gąsowski, gospodarz wracającego po latach na antenę programu "Kalambury z gwiazdami", w którym znani i lubiani muszą na podstawie gestów, mimiki i rysunków odgadnąć trudne hasła.

Dyskusje na temat: hanna śleszyńska prywatnie