• Informacje na temat:

  hanna śleszyńska taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: hanna śleszyńska taniec z gwiazdami
 • Hanna Śleszyńska

  ...warszawskich: Komedia (1982–1990, 2002, 2006), Nowym (1990–1994), Rampa (1995–1997), Dramatycznym (1996–1998), Syrena (2005). W 2005 była uczestniczką programu Taniec z gwiazdami. Odpadła w trzecim odcinku(...) Jadzi w serialu „Rodzina zastępcza”. Prywatnie Śleszyńska była związana z aktorem Piotrem Gąsowskim. Rozstali się po kilkunastu latach związku. Mają syna Jakuba. Śleszyńska ma także syna z poprzedniego...

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Umiemy się z siebie śmiać

  Jesienią będą obchodzić 10-lecie związku. Anna Głogowska - znana tancerka, obecnie prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i Piotr Gąsowski - popularny aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają 7-letnią córkę. Nie ma mowy o rozstaniu. Plotki na ten temat komentują krótko: "To kłamstwa".

 • Rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"

  ...". Spektakl tworzyć będą fragmenty różnych musicali tworzących spójną historię. Wystąpią w nim "starzy znajomi" Głogowskiej: oczywiście Gąsowski, jego była żona Hanna Śleszyńska, z którą Ania bardzo się przyjaźni, oraz... Katarzyna Skrzynecka. "Nie dość, że jest genialną aktorką, to jeszcze wspaniale śpiewa" - uzasadnia swój wybór tancerka. Daje także dobitnie do zrozumienia, że "Taniec z gwiazdami" to...

 • Rzuca "Taniec z gwiazdami"

  Anna Głogowska, prywatnie partnerka Piotra Gąsowskiego, rezygnuje z występów w "Tańcu z gwiazdami".

 • "TzG": Jednak Cichopek?!

  Domysłów i spekulacji, która gwiazda poprowadzi najbliższą edycję "Tańca z gwiazdami" , nie ma końca. Najpoważniejszą kandydatką jest podobno Katarzyna Cichopek .

 • Spotkania fanów m.in. z Ewą Kasprzyk ( "Kochankowie z Marony" ) i Adamem Ferencym ( "Palimpsest" ), spektakle teatralne, tradycyjne już nocne kino na plaży oraz wieczorny koncert Krzysztofa Kiljańskiego zakończyły w niedzielę, 9 lipca trzydniowe Lato z Gwiazdami w Międzyzdrojach.

 • Gąsowski kupił... helikopter

  ...46-letni Piotr Gąsowski dokonał niecodziennego zakupu. Gospodarz programu "Taniec z gwiazdami" ze swojego porsche przesiadł się do... helikoptera.

 • Nowe seriale i programy

  Dwa nowe seriale , program podróżniczy Martyny Wojciechowskiej, druga edycja show "Mam talent" oraz kolejny "Taniec z gwiazdami" - to tylko kilka propozycji, które przygotowała na jesień telewizja TVN.

 • "Daleko od noszy": Piotr Gąsowski wreszcie się ożeni?

  ...się nie martw", z którą do dziś - mimo rozstania - bardzo się przyjaźni. Hanna Śleszyńska (przypomnijmy, że ona także występowała w 2. edycji "Tańca z gwiazdami") podobno polubiła Annę Głogowską od(...) show "Taniec z gwiazdami", a udział w programie okaże się dla nich początkiem wspólnego życia. Przez pewien czas fakt, że są parą, trzymali w tajemnicy, ale w końcu - gdy na świecie miała pojawić się...

 • Gala Gwiazd w Międzyzdrojach

  Plenerowe pokazy filmów w plażowej scenerii, koncerty i spektakle, a także spotkania z gwiazdami filmu, teatru i najpopularniejszych telewizyjnych seriali oraz wakacyjna szkoła tańca - to propozycje tegorocznej Gali Gwiazd Międzyzdroje 2008. Weźmie w niej udział około stu artystów, w tym Iwona Pavlović, która w ramach imprezy poprowadzi kura tańca.