• Informacje na temat:

  hanna śleszyńska zdjęcia

Artykuły na temat: hanna śleszyńska zdjęcia
 • Hanna Śleszyńska ma powody do radości! Chodzi o syna!

  Hanna Śleszyńska (59 l.) ze związku z Wojciechem Magnuskim (61 l.) ma syna Mikołaja (34 l.). Właśnie to on ostatnio sprawił, że jego rodzice mają się z czego cieszyć!

 • Moro "Blondynką". Ruszyły zdjęcia

  W trzeciej serii "Blondynki" to Joanna Moro wcieli się w rolę dr Sylwii Kubus. Obok głównej bohaterki pojawi się też nowa postać, którą zagra utalentowana i piękna ukraińska aktorka Olga Sumska. Serial będzie można oglądać już jesienią w TVP1.

 • Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski dumni z syna. Udało się!

  Hanna Śleszyńska (58 l.) i Piotr Gąsowski (53 l.) muszą być przeszczęśliwi i dumni. Ich jedynak – Kuba – uczy się w szkole aktorskiej. Niedawno dostał rolę w nowym serialu TVP.

 • Maleszka zakończył zdjęcia

  Zdjęcia do fabularnego filmu "Magiczne drzewo" w reżyserii Andrzeja Maleszki zostały zakończone - poinformowano podczas środowej konferencji prasowej w Warszawie. Film jest kinową wersją telewizyjnego cyklu o tym samym tytule, nominowanego do Emmy Award 2007, w kategorii "programy dziecięce i młodzieżowe".

 • "Ojciec Mateusz": Hanna Śleszyńska dołączyła do obsady serialu

  Trwają zdjęcia do nowych odcinków "Ojca Mateusza". U boku księdza Żmigrodzkiego (Artur Żmijewski) oraz jego przyjaciół z sandomierskiej komendy zobaczymy jesienią mnóstwo gwiazd, a wśród nich znakomitą aktorkę komediową - Hannę Śleszyńską doskonale znaną fanom seriali jako Irenka z "O mnie się nie martw", siostra Basen z "Daleko od noszy" i Auguścikowa z "Blondynki".

 • "Blondynka": Moro zastąpi PIetruchę?

  W trzecim sezonie serialu "Blondynka", który pojawić ma się na antenie TVP jesienią 2014, odtwórczynię tytułowej roli, Julię Pietruchę, zastąpić ma Joanna Moro - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

 • ​"Daleko od noszy": Syn znanych aktorów dostał rolę w nowym serialu TVP

  Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski, czyli siostra Genowefa Basen i doktor Czesław Basen z "Daleko od noszy", mają powód do dumy. Ich syn - Jakub Gąsowski - dostał jedną z głównych ról w nowym serialu TVP. Zdjęcia do "Leśniczówki" z jego udziałem rozpoczną się lada moment...

 • Nocne rozmowy z Różczką

  Znamy obsadę ciekawie zapowiadającej się komedii romantycznej przyszłego roku. Obok Magdaleny Różczki i Marcina Dobrocińskiego w "Rozmowach Nocą" występują również Weronika Książkiewicz, Roma Gąsiorowska, Hanna Śleszyńska, Joanna Żółkowska, Sambor Czarnota i Michał Piela. Film zobaczymy na dużym ekranie 15 lutego 2008 roku.

 • "Daleko od noszy": Doktor Kidler i siostra Basen wracają?

  Dobra wiadomość dla fanów „Daleko od noszy”! Twórca serialu – Krzysztof Jaroszyński – poinformował właśnie, że trwają rozmowy w sprawie kontynuacji uwielbianego przez widzów sitcomu. Czy doktor Kidler (Paweł Wawrzecki), ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) i siostra Basen (Hanna Śleszyńska) wrócą przed kamerę?

 • Emmy Award dla Polaka!

  Film "Magiczne drzewo" Andrzeja Maleszki zdobyło Emmy Award, najwyższe wyróżnienie przemysłu telewizyjnego na świecie. Nagrody, które rozdano w poniedziałek, 19 listopada, w Nowym Jorku uważane są za telewizyjny odpowiednik Oscarów.

Dyskusje na temat: hanna śleszyńska zdjęcia