• Informacje na temat:

  hanna zdanowska program

Artykuły na temat: hanna zdanowska program
 • Będzie kolejna seria „Komisarza Aleksa”!

  ...najważniejsze – wszyscy są nam bardzo życzliwi. - Łódź w „Komisarzu Aleksie” wygląda bajkowo – oceniła obecna na konferencji Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi. - To najlepsza promocja naszego miasta. Na(...)” nie zniknie z anteny Programu 1 i zapewnił, że uwielbiany przez widzów i cieszący się wielką popularnością serial znajdzie się także w wiosennej ramówce Jedynki. - Na emisję czeka jeszcze siedem...

 • "Bitwa na głosy": Kampania Wiśniewskiego

  Po odpadnięciu lubelskiej ekipy Krzysztofa Cugowskiego w "Bitwie na głosy" zostało siedem zespołów. Jeden z nich dziś wieczorem pożegna się z programem.

 • Bitwa na... wąsy Małysza

  Ostatni skok Adama Małysza w "Bitwie na głosy" specjalnymi wąsami uczcili prowadzący Hubert Urbański, Michał Wiśniewski oraz bracia Golcowie. Z programem pożegnała się ekipa lidera Ich Troje z Łodzi.

 • Będzie kolejna seria "Komisarza Aleksa"!

  Dobiegają końca zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Aleksa". O tym, co działo się w ciągu ostatnich trzech miesięcy na planie, opowiadali we wtorek twórcy i gwiazdy serialu, którzy spotkali się z przedstawicielami mediów na konferencji prasowej w Muzeum Kinematografii w Łodzi.

 • Linda: Mroczny i intrygujący

  W Łodzi ruszyły zdjęcia do nowego serialu kryminalnego "Paradoks". Główną rolę w produkcji, którą reżyserują Greg Zgliński i Borys Lankosz, gra Bogusław Linda.