• Informacje na temat:

  hannah montana topless

Artykuły na temat: hannah montana topless
 • Miley Cyrus znów szokuje!

  Piosenkarka jakiś czas temu udowodniła, że nie jest już słodką dziewczynką z "Hannah Montana". Nie tylko zmieniła swój image, ale też pokusiła się o kilka głośnych wybryków. Zaczęło się od jej słynnego już występu na gali MTV VMA Awards, gdzie dotykała krocza. Potem były ekscesy z imprezami suto zakrapianymi alkoholem, palenie skręta i chwalenie się tym na Instagramie oraz chodzenie topless...

 • Najdroższe nastolatki

  Daniel Radcliffe znalazł się na szczycie listy najwyżej opłacanych nastoletnich gwiazd kina. Harry Potter zajął pierwsze miejsce ex aequo z Miley Cyrus.

 • Miley Cyrus jest pełnoletnia

  Sprawdźcie ciekawostki przygotowane z okazji 18 urodzin Miley Cyrus, nastoletniej idolki popularnej na całym świecie!

 • Hodowla nastoletnich gwiazd

  Do sklepów trafiła właśnie najnowsza płyta 17-letniej Miley Cyrus, buńczucznie zatytułowana "Can't Be Tamed" . Płyta szczególna, bo będąca świadectwem przemiany grzecznej idolki dziewczynek w niegrzeczną kobietkę. Nie miejmy jednak wątpliwości - gruntowna zmianą image'u była skrupulatnie zaplanowana. Tak jak cała kariera Miley Cyrus, wzorcowej gwiazdki dla dzieci i nastolatków. Kariera, za którą stoi potężna maszyna marketingowa i armia show-biznesowych speców.