• Informacje na temat:

  hanuszkiewicz jego dzieci

Artykuły na temat: hanuszkiewicz jego dzieci
 • Adam Hanuszkiewicz i wszystkie kobiety jego życia!

  Był przystojny, utalentowany, miał charyzmę i... wielkie powodzenie u pań. Adam Hanuszkiewicz w swoim życiu zawrócił w głowach wielu kobietom. Niektóre bardzo przez niego cierpiały...

 • Mariusz Ostrowski: Aktor o wielu twarzach

  Choć w serialu "Barwy szczęścia" nie może się dogadać z synem ukochanej, Mariusz Ostrowski przyznaje, że prywatnie szybko łapie kontakt z młodszymi aktorami. Zapytaliśmy, czy uda mu się przekonać do siebie Witka?

 • Zdzisław Wardejn wrócił do domu po swoim pogrzebie. Na stole leżał jego akt zgonu

  W życie rodziny Zdzisława Wardejna, a z czasem i w jego własne, historia nieraz wkraczała brutalnie. Ojciec przyszłego aktora został zamordowany przez Niemców zanim w 1940 r. jego syn przyszedł na(...) zostałem aresztowany i osadzony. Wypuścili mnie dopiero po trzech dniach jako nieletniego - wspominał.  Zdzisław dokładnie zapamiętał tamte wydarzenia. W tym czasie, gdy 16-latek przebywał za kratkami, jego...

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • Emilia Krakowska przypadkiem dowiedziała się, że jej mąż ma dziecko

  ...udałoby się jej to, gdyby nie mężczyzna, o którym do dzisiaj mówi z wielkim sentymentem. W najnowszej książce o życiu artystki pt. "Aktorzyca", autorstwa Katarzyny Kaczorowskiej, przewija się jego(...) Kultury, więc wiedział co robić, gdy ona po studiach miała problem z pracą. Zaciągnął ją do ministerstwa, żeby złożyła odpowiednie pismo. I do teatru też ją zaciągnął - debiutowała dzięki jego...

 • Anna Gornostaj: Kobieta ciepła i papuśna

  Młode, blondwłose dziewczęta grała aż do trzydziestki. Po urodzeniu dzieci zmieniła się, ale zaczęła dostawać role ciepłych kobiet. - Weszłam w niszę, bo aktorki uciekały od tej swojej naturalnej fizyczności - mówi Anna Gornostaj.

 • "Barwy szczęścia": Stella zapłaci najwyższą cenę

  Długo była związana z tańcem, obecnie najbardziej absorbuje ją aktorstwo. Po głośnej roli teatralnej w „Diwie”, pracuje nad kolejnym spektaklem. Zagra także wyrazistą postać w serialu „Barwy szczęścia”. Jej bohaterka Stella sprowadzi śmiertelne niebezpieczeństwo na Sadowskiego i jego rodzinę!

 • Wojciech Malajkat: Sprawdza się w każdej roli

  Jeden z najciekawszych i najzdolniejszych aktorów średniego pokolenia, reżyser, profesor, dyrektor, właściciel kina a w międzyczasie również kochający mąż i ojciec dwójki adoptowanych dzieci - Wojciech Malajkat świętuje dziś 50. urodziny.

 • Zofia Kucówna zakochała się w żonatym mężczyźnie. Później rozegrał się dramat

  ..."Wysokich Obcasów".  Już na początku swojej drogi dostała w prezencie od losu talent i szczęście, więc do szkoły aktorskiej została przyjęta za pierwszym razem. W krakowskiej PWST poznała swojego(...) Powszechnego w Warszawie.   Traf chciał, że wśród ich kolegów z zespołu znalazł się też młody aktor i reżyser Adam Hanuszkiewicz (†87 l.). Zanim został dyrektorem tego teatru, zdążył już stracić głowę...

 • Znalazłam swoją niszę

  Młode, blondwłose dziewczęta grała aż do trzydziestki. Po urodzeniu dzieci zmieniła się, ale zaczęła dostawać role ciepłych kobiet. – Weszłam w niszę, bo aktorki uciekały od tej swojej naturalnej fizyczności. - mówi Anna Gornostaj.