• Informacje na temat:

  harrison ford syn

Artykuły na temat: harrison ford syn
 • Harrison Ford wreszcie się oświadczył

  Wygląda na to, że Indiana Jones jest wreszcie gotowy poślubić Ally McBeal. Gwiazdor filmowy Harrison Ford oraz jego wieloletnia partnerka Calista Flockhart ponoć zaręczyli się już w walentynki.

 • "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy": Oto nowi bohaterowie!

  W poniedziałek, 4 maja, przypada międzynarodowe święto fanów "Star Wars". W oczekiwaniu na kinową premierę filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" możemy zobaczyć, jak prezentują się kolejni bohaterowie obrazu J.J. Abramsa.

 • "Ally McBeal": Rodzina na pierwszym miejscu

  Dzięki roli Ally McBeal w jednej chwili znalazła się na szczycie. Czegoś jednak jej brakowało do szczęścia. Kiedy pojawił się w jej życiu syn, odłożyła karierę na bok. I nie żałuje!

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  .... Wraz z partnerem życiowym, piłkarzem Jarosławem Bieniukiem miała córkę Oliwię oraz dwóch synów Szymona i Jana. Rok 2013 przyniósł artystce nie tylko premierę jej najnowszego filmu, ale także spory(...) i podjęła heroiczną walkę z nowotworem. Zdawała sobie sprawę, że pokonanie raka nie będzie łatwe. Odkąd została wolontariuszką w hospicjum onkologicznym na warszawskim Ursynowie, wiedziała, jak ważna...

 • Budowniczy Harrison Ford

  Harrison Ford ( "Co kryje prawda?" , "K-19" ) rozważa przyjęcie roli w amerykańskiej adaptacji brytyjskiego serial u dla dzieci pod tytułem "Bob Budowniczy". Aktor, który przed rozpoczęciem kariery zarabiał na życie stolarką, namawiany jest do wyrażenia zgody na udział w serii przez rodzinę.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  .... Ostatnio mogliśmy oglądać ją w serialu "Bracia i siostry". Prywatne, od czerwca 2010 roku, jest żoną aktora Harrisona Forda, z którym wychowuje adoptowanego synka Liama. Robert Downey Jr., czyli Larry Paul(...)". Germann występował również w filmach fabularnych: “Jesus’s Son", “Stan zagrożenia" u boku Harrisona Ford oraz bezpretensjonalnych komediach - “Ożeniłem się z morderczynią" i “Raz dookoła". W jego dorobku...

 • Harrison Ford kontra Al Capone

  Harrison Ford wcieli się w postać Wyatta Earpa w adaptacji wydanej w 2007 roku powieści "Black Hats" Maxa Allana Collinsa, autora komiksu "Droga do zatracenia".

 • "Droga": Wiesław Gołas, absolutnie!

  ...zbrodni. Na drodze swojej ucieczki spotyka różnych ludzi, którym pomaga w rozwiązywaniu ich życiowych problemów. W 1993 roku powstała słynna kinowa wersja ściganego z Harrisonem Fordem. Jednak fabuła filmu...

 • Ford chce śmierci Indiany Jonesa

  Według niepotwierdzonych prasowych informacji Harrison Ford chce, by Indiana Jones zginął w piątej odsłonie przygód słynnego archeologa.

Wideo na temat: harrison ford syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...