• Informacje na temat:

  harry dean stanton

Artykuły na temat: harry dean stanton
 • To koniec "wielkiej miłości"

  ...z Utah. W rolach głównych występują Bill Paxton, Chloë Sevigny, Jeanne Tripplehorn, Ginnifer Goodwin i Harry Dean Stanton.

 • KFF: Portret Harry'ego Deana Stantona

  "Stanton: Przejrzeć Harry'ego"("Harry Dean Stanton: Party Fiction"), szwajcarski biograficzny dokument muzyczny o weteranie amerykańskiego kina otworzy 53. Krakowski Festiwal Filmowy. Film wystartuje w nowym konkursie pełnometrażowych dokumentów muzycznych DocFilmMusic.

 • Maraton gwiazd w "Chucku"

  Ferrigno - prawie dwumetrowy kulturysta, który zasłynął jako Hulk, w kilku ekranizacjach tego komiksu. 15) Batista , zawodnik WWE, czyli kolejny zapaśnik. 16) Harry Dean Stanton , którego możemy...

 • Trwa 53. Krakowski Festiwal Filmowy

  Projekcją biograficznego dokumentu muzycznego "Stanton: Przejrzeć Harry'ego", o weteranie amerykańskiego kina Harrym Dean Stantonie, rozpoczął się w niedzielę, 26 maja, wieczorem 53. Krakowski Festiwal Filmowy. Podczas imprezy zostanie pokazanych ok. 250 filmów z całego świata.

 • David Lynch bez scenariusza

  Najbliższy filmowy projekt Davida Lyncha ( "Mulholland Drive" , "Dzikość serca" ), "INLAND EMPIRE", którego początki sięgają pomysłu ze strony internetowej amerykańskiego reżysera, jest już prawie gotowy. Film, który powstawał bez scenariusza, przechodzi obecnie fazę postprodukcji. Ten etap ma w przypadku filmów Lyncha pierwszorzędne znaczenie - wówczas bowiem szczegóły fabuły nabierają ostatecznego kształtu.

 • Schwarzenegger wraca na plan

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "The Last Stand", który wyreżyseruje Kim Jee-Woon. Gwiazdą produkcji jest Arnold Schwarzenegger.

 • The Killers na Święta (teledysk "Christmas in L.A.")

  Tradycji znów stało się zadość - od ośmiu lat, w okolicach grudnia, The Killers wydają specjalne single świąteczne.

 • Polski film zakwalifikowany do Wenecji

  Debiut reżyserski Grzegorz Lewandowskiego "Hiena" został zakwalifikowany do 21. edycji Międzynarodowego Tygodnia Krytyki (International Critics' Week), który odbywa się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

 • "Trzy na jednego" wracają

  Drugi sezon głośnego serial u produkcji HBO "Trzy na jednego" ("Big Love") zadebiutuje w Polsce 5 lutego. Pomysłodawcami serialu są Mark V. Olsen i Will Scheffer, a producentami Tom Hanks i Gary Goetzman. Premiery kolejnych odcinków będą emitowane w HBO we wtorki o godz. 21:00.

 • KFF: Nowa jakość i nowości

  - Około 250 filmów z całego świata zostanie pokazanych podczas 53. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który będzie trwał od 26 maja do 2 czerwca. Nowością w tegorocznym programie jest zupełnie nowa kategoria konkursowa, prezentująca dokumentalne filmy muzyczne.

Wideo na temat: harry dean stanton
 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

  Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II to ostatnia część serii filmów o Harrym Potterze. Ten wyczekiwany przez fanów obraz będzie drugim filmem pełnometrażowym w ramach ostatniej części serii, filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. W tym epickim zakończeniu walka sił dobra ze złem w świecie czarodziejów przeradza się w otwartą wojnę. Nigdy wcześniej stawka nie była tak wysoka i nikt nie jest już bezpieczny. Być może to właśnie Harry Potter będzie musiał poświęcić najwięcej, gdyż zbliża się...