• Informacje na temat:

  harry dean stanton aktor

Artykuły na temat: harry dean stanton aktor
 • KFF: Portret Harry'ego Deana Stantona

  "Stanton: Przejrzeć Harry'ego"("Harry Dean Stanton: Party Fiction"), szwajcarski biograficzny dokument muzyczny o weteranie amerykańskiego kina otworzy 53. Krakowski Festiwal Filmowy. Film wystartuje w nowym konkursie pełnometrażowych dokumentów muzycznych DocFilmMusic.

 • Polski film zakwalifikowany do Wenecji

  Debiut reżyserski Grzegorz Lewandowskiego "Hiena" został zakwalifikowany do 21. edycji Międzynarodowego Tygodnia Krytyki (International Critics' Week), który odbywa się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

 • Kontrowersyjny serial od stycznia w HBO

  Już 5 stycznia na antenie HBO pojawi się kontrowersyjny serial "Trzy na jednego" ("Big Love"). Serial opowie o życiu Billa Henricksona (Bill Paxton), mormona i praktykującego poligamisty, który mieszka wraz z trzema żonami i siedmiorgiem dzieci na przedmieściach Salt Lake City w stanie Utah.

 • Walczyły o Złotą Palmę. Kiedy w Polsce?

  Thriller Pedro Almodovara "Skóra, w której żyję" trafi do polskich kin 16 września, zaś "Habemus Papam", film znanego włoskiego reżysera Nanniego Morettiego, z Jerzym Stuhrem w obsadzie, 7 października.

 • KFF: Bogini fortepianu i potwór rocka

  Organizatorzy Krakowskiego Festiwalu Filmowego ogłosili listę filmów zakwalifikowanych do konkursu pełnometrażowych dokumentów muzycznych, DocFilmMusic. To pierwsza edycja konkursu, którego zwycięzca zostanie nagrodzony Złotym Hejnałem.

 • The Killers na Święta (teledysk "Christmas in L.A.")

  Tradycji znów stało się zadość - od ośmiu lat, w okolicach grudnia, The Killers wydają specjalne single świąteczne.

 • Mesjasz, buntownik, łowca wampirów

  Życie Jezusa Chrystusa od wieków inspirowało artystów. I choć powstały wspaniałe obrazy czy rzeźby przedstawiające Syna Bożego, to dopiero w filmach postać Zbawiciela nabrała pełnego wymiaru. Kino sprawiło, że Mesjasz stał się bardziej... "ludzki".

Wideo na temat: harry dean stanton aktor
 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

  Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II to ostatnia część serii filmów o Harrym Potterze. Ten wyczekiwany przez fanów obraz będzie drugim filmem pełnometrażowym w ramach ostatniej części serii, filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. W tym epickim zakończeniu walka sił dobra ze złem w świecie czarodziejów przeradza się w otwartą wojnę. Nigdy wcześniej stawka nie była tak wysoka i nikt nie jest już bezpieczny. Być może to właśnie Harry Potter będzie musiał poświęcić najwięcej, gdyż zbliża się...