• Informacje na temat:

  harry fotograf

Artykuły na temat: harry fotograf
 • Prawda o relacjach księżnej Kate i księżnej Meghan. Wygadał się fotograf

  Jak naprawdę wyglądają relacje księżnej Kate (36 l.) i księżnej Meghan (36 l.)? Czy panie rzeczywiście za bardzo za sobą nie przepadają? Żona księcia Williama jest zazdrosna o nową szwagierkę? Głos zabrał fotograf, który jest blisko rodziny królewskiej.

 • Daniel Radcliffe fotografem

  Daniel Radcliffe zagra główną rolę w niezależnej komedii "The Amateur Photographer". Film zostanie wyreżyserowany przez Christophera Mongera na podstawie jego własnego scenariusza, opartego na powieści o tym samym tytule.

 • Alexi Lubomirski opowiedział o współpracy z księciem Harrym i Meghan. Jacy są?

  ...19 maja książę Harry (33 l.) i Meghan (36 l.) powiedzieli sobie "tak". W tym uroczystym dniu towarzyszył im m.in. fotograf polskiego pochodzenia, Alexi Lubomirski. W wywiadzie opowiedział, jak współpracowało mu się z książęcą parą. Jacy są Harry i Meghan?

 • Za długi Harry Potter

  Filmowa adaptacja pierwszej książki J.K. Rowling opowiadającej o Harrym Potterze, "Harry Potter i kamień filozoficzny", przed pracami montażowymi trwa cztery godziny. Producenci filmu z wytwórni Warner Bros. nakazali Chrisowi Columbusowi, reżyserowi obrazu, skrócenie materiału o co najmniej dwie godziny.

 • Książę Harry kupił już pierścionek zaręczynowy?

  ..."To już pewne! Do Londynu przyleciały rzeczy Meghan! Ma nowy pierścionek!" – krzyczą nagłówki brytyjskich gazet na temat związku księcia Harry’ego (32 l.) i Meghan Markle (35 l.).

 • Harry Potter idzie na wojnę

  Z Hogwartu do Somalii. Daniel Radcliffe (Harry Potter) w filmie "Journey" wcieli się w postać słynnego fotografa wojennego - Dana Eldona.

 • Książę Harry i Meghan Markle na ślubie znajomych. Są zdjęcia!

  ...pojawiły się ich pierwsze wspólne fotki ze spaceru po Londynie. Teraz wyciekły kolejne fotografie Harry’ego i Meghan. Tym razem ze ślubu najlepszego kolegi księcia. Uroczystość odbyła się na Jamajce(...)Wieść o tym, że książę Harry (32 l.) jest zakochany, obiegła media kilka miesięcy temu. Okazało się, że jego wybranką jest aktorka znana m.in. z serialu „Suits”, Meghan Markle (35 l.). Paparazzi nie...

 • Thirty Seconds To Mars: Straceniec Jared Leto (fragment biografii)

  Muzyk, aktor, reżyser, fotograf, przedsiębiorca, filantrop... Prawdziwy człowiek renesansu. W dodatku bezkompromisowy: potrafi oszpecić się na potrzeby roli filmowej i ruszyć na straceńczą wojnę z potężnym koncernem muzycznym - przed wami Jared Leto, wokalista amerykańskiej grupy Thirty Seconds To Mars.

 • To zdjęcie przejdzie do historii! Książę William, księżna Kate i Harry wygłupiają się na fotce

  To zdjęcie zaskoczyło wszystkich! Książę William (33 l.), księżna Kate (34 l.) i książę Harry (31 l.) pokazali całkiem inne oblicze rodziny królewskiej!

 • Mike Newell chce Pottera!

  Mike Newell, twórca filmów "Cztery wesela i pogrzeb" oraz "Donnie Brasco", będzie prawdopodobnie reżyserem filmowej adaptacji czwartej części powieściowego cyklu Joanne K. Rowling. Anglik nakręcić ma "Harry'ego Pottera i Czarę Ognia" dla wytwórni Warner Bros. Strony nie podpisały jeszcze kontraktu, wiadomo jednak, że tak filmowiec, jak i studio, chętnie podejmą współpracę przy realizacji

Wideo na temat: harry fotograf
 • Alexi Lubomirski - oficjalny fotograf książęcego ślubu. Jak współpracowało mu się z księciem Harrym i Meghan Markle?

  Alexi Lubomirski to jeden z bardziej cenionych fotografów. Ma polskie korzenie i książęcy tytuł. To właśnie on został poproszony przez księcia Harry'ego i księżną Meghan o wykonanie ich zdjęć zaręczynowych oraz został ich oficjalnym fotografem ślubnym. Jak to się stało? Jak współpracowało mu się z książęcą parą? O tym Alexi opowiedział Kindze Rusin z "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Fotograf

  Mroczny thriller w reżyserii Waldemara Krzystka, twórcy głośnych "80 milionów" - oficjalnego polskiego kandydata do Oscara oraz nagrodzonej Złotymi Lwami na festiwalu filmowym w Gdyni "Małej Moskwy". Autorem zdjęć jest Arkadiusz Tomiak ("Obława", "Dziewczyna z szafy", "Symetria", "Sęp"). Mieszkańców Moskwy terroryzuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze milicji nadali mu przydomek "Fotograf", gdyż przy ciałach ofiar zostawia kartoniki z numerami, stosowane przez ekipy śledcze, kiedy...