• Informacje na temat:

  harry jr, connick

Artykuły na temat: harry jr, connick
 • Jennifer Lopez w jury "Idola"?

  Firma Fox odmówiła komentarza, informacji, czy Lopez zdecydowała się już na pracę w programie. Ellen DeGeneres jest drugą osobą, która odchodzi z programu. Juror Simon Fellow odszedł w maju ogłaszając, że weźmie udział w nowym show w sieci. Na razie nikt go nie zastąpił. Zgodnie z doniesieniami proponowane są różne osoby w zamian za Cowella - wśród nich Steven Tyler i Harry Connick Jr. Nowe...

 • Harry Connick Jr.: Śpiewający odludek

  Piosenkarz i aktor Harry Connick, Jr ( "Dzień niepodległości" , "Agencie podaj łapę" , "Sekcja 8." ) zagra główną rolę w musicalu "Ben Invention", przygotowywanym dla studia 20th Century Fox. Artysta będzie również producentem przedsięwzięcia.

 • Muzyczne atrakcje na zakończenie Igrzysk

  W nocy z niedzieli, 24 lutego, na sobotę, 25 lutego, oficjalnie zakończą się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Salt Lake City. Zadowoleni z tego będą głównie ci sportowcy, którym tęskno już za rodzinnymi stronami i... wszyscy lubiący ceremonie zamknięcia tego typu imprez. A ta w Salt Lake City zapowiada się naprawdę ciekawie, zwłaszcza pod względem muzycznym.

 • Geri Halliwell na olimpiadzie?

  Geri Halliwell, brytyjska wokalistka pop i była członkini grupy Spice Girls, prowadzi rozmowy z organizatorami ceremonii zamknięcia przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City. Artystka pozazdrościła Kylie Minogue występu w Syndey i jeśli wszystko dobrze pójdzie, Geri pojawi się na uroczystości obok m.in. grupy Bon Jovi.

 • Penn i Bacon walczą o Sinatrę

  Sean Penn ( "I Am Sam" , "Słodki drań" , "Ofiary wojny" ) i Kevin Bacon ( "Człowiek - widmo" , "Ludzie honoru" , "JFK" ) toczą zaciętą batalię o szansę wcielenia się w postać Franka Sinatry. Film o pewnym epizodzie z życia słynnego aktorza i piosenkarza przygotowują brytyjscy producenci.

 • Christina Aguilera: Kolejna gwiazda na olimpiadzie

  Lista artystów, którzy wystąpią podczas zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City jest coraz dłuższa. Do grupy tej dołączyła także Christina Aguilera, która na ceremonii zamknięcia zaprezentuje po raz pierwszy na żywo swój nowy singel.

 • Grisham i mała liga

  Kolejny projekt filmowy Johna Grishama zapewne zaskoczy wielbicieli tego słynnego pisarza i scenarzysty. Autor "Raportu Pelikana", "Firmy" i "Klienta", tym razem pracuje nad familijną opowieścią o młodym utalentowanym baseballiście.

 • Poznajecie? To młoda Jennifer Lopez!

  Jurorom telewizyjnego konkursu talentów "American Idol" przypomniano ich pierwsze występy przed kamerami.

 • DiCaprio zaśpiewa jak Sinatra?

  Gwiazdorowi Leonardo DiCaprio bardzo zależy, by powierzono mu rolę legendarnego piosenkarza Franka Sinatry w mającej powstać filmowej adaptacji jego biografii w reżyserii Martina Scorsese. Aktor wynajął już nauczyciela śpiewu, który ma mu pomóc w przygotowaniach do roli.

 • Jennifer Lopez jurorką w "Idolu"?

  Ellen deGeneres, po jednym sezonie "American Idol", odchodzi z show. Bliska podpisania kontraktu jest za to Jennifer Lopez. Aktorka, piosenkarka i tancerka być może pojawi się jako nowy mentor programu.