• Informacje na temat:

  harry jr, connick aktor

Artykuły na temat: harry jr, connick aktor
 • Harry Connick Jr.: Śpiewający odludek

  Piosenkarz i aktor Harry Connick, Jr ( "Dzień niepodległości" , "Agencie podaj łapę" , "Sekcja 8." ) zagra główną rolę w musicalu "Ben Invention", przygotowywanym dla studia 20th Century Fox. Artysta będzie również producentem przedsięwzięcia.

 • DiCaprio zaśpiewa jak Sinatra?

  Gwiazdorowi Leonardo DiCaprio bardzo zależy, by powierzono mu rolę legendarnego piosenkarza Franka Sinatry w mającej powstać filmowej adaptacji jego biografii w reżyserii Martina Scorsese. Aktor wynajął już nauczyciela śpiewu, który ma mu pomóc w przygotowaniach do roli.

 • Penn i Bacon walczą o Sinatrę

  Sean Penn ( "I Am Sam" , "Słodki drań" , "Ofiary wojny" ) i Kevin Bacon ( "Człowiek - widmo" , "Ludzie honoru" , "JFK" ) toczą zaciętą batalię o szansę wcielenia się w postać Franka Sinatry. Film o pewnym epizodzie z życia słynnego aktorza i piosenkarza przygotowują brytyjscy producenci.

 • Grisham i mała liga

  Kolejny projekt filmowy Johna Grishama zapewne zaskoczy wielbicieli tego słynnego pisarza i scenarzysty. Autor "Raportu Pelikana", "Firmy" i "Klienta", tym razem pracuje nad familijną opowieścią o młodym utalentowanym baseballiście.

 • Najlepszy familijny film dekady?

  "Mój przyjaciel delfin" to wspaniały film familijny, który zaraz po premierze został okrzyknięty przez amerykańskich krytyków arcydziełem gatunku. Piękna opowieść o przyjaźni nastolatka i delfina trafia na DVD już 17 lutego!