• Informacje na temat:

  harry książę

Artykuły na temat: harry książę
 • Książę Harry w żałobie

  Książę Harry (34 l.) nie może pogodzić się z samobójczą śmiercią przyjaciela. Jules Roberts odebrał sobie życie 5 sierpnia. Miał 37 lat.

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  Filmowe opowieści o przygodach Harry'ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Ekranizacje wszystkich siedmiu książek autorstwa J. K. Rowling stały się przebojami kasowymi na świecie, zarabiając łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Wszystkie części są dostępne na Blu-ray i DVD.

 • Książę Harry szczerze o konflikcie z Williamem!

  Książę Harry (35 l.) w końcu odniósł się do plotek mówiących o jego konflikcie z bratem Williamem (37 l.). Szok, co powiedział!

 • "Hiszpanka" to "Gwiezdne wojny 1918 roku"

  Nowy film Łukasza Barczyka "Hiszpanka", który na ekrany kin trafi 23 stycznia, ma nowy, mocny zwiastun. Krytycy, którzy widzieli film są zachwyceni. Oczarowuje rozmach produkcji oraz odważne podejście do historii.

 • Książę Harry pomógł uciec Kate! Ale wieści!

  Jak donosi jeden z zagranicznych portali, księżna Kate Middleton (37 l.) wymknęła się z pałacu na drinka! W ucieczce księżnej Cambridge do pubu miał pomóc książę Harry (35 l.) ! Ciekawe, co na to William…

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Meghan jednak w ciąży? Książę Harry zabrał głos!

  Wszystko wskazuje na to, że Meghan (38 l.) i książę Harry (35 l.) planują powiększenie rodziny. Według niektórych to tylko kwestia czasu kiedy królewska para potwierdzi radosną nowinę dotyczącą drugiej ciąży Meghan. Rozmowa Harrego tylko dolała oliwy do ognia!

 • Książę Harry rapuje!

  Brytyjski grime'owiec Dizzee Rascal zaniemówił podczas spotkania z księciem Harrym.

 • Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka?!

  Wiele wskazuje na to, że już wkrótce Meghan Markle (38 l.) i książę Harry (35 l.) ogłoszą światu radosną nowinę. Fani książęcej pary znaleźli kilka dowodów na to, że księżna Sussex jest w ciąży!

 • Książę Harry bohaterem filmu

  Życie brytyjskiego księcia Harry'ego - syna słynnej księżnej Diany i drugiego w kolejności pretendenta do brytyjskiego tronu - posłuży za podstawę dla scenariusza filmowego.

Zdjęcia na temat: harry książę
 • Książę Harry
 • Książę Harry
Wideo na temat: harry książę
 • Książę Harry i Meghan przyłapani! Spędzili weekend ze znaną parą!

  Książę i księżna Sussex spędzili weekend z George’em i Amal Clooneyami we Włoszech. Niedawno poślubiona para udała się do posiadłości Clooneyów nad jeziorem Como. Harry i Meghan wykorzystali trzydniową przerwę od wypełniania królewskich obowiązków. Media donoszą, że Meghan pomagała opiekować się Amal bliźniakami. Natomiast Harry oddawał się z przyjemnością grze w koszykówkę. Lokalna policja

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Książę Harry i księżna Meghan w pięknej sukni Oscara de la Renty na rozdaniu Australian Geographic Society Awards

  Sydney, Australia. Książę Harry i księżna Meghan pojawili się pośród 400 gości w hotelu Shangri-La w Sydney na rozdaniu Australian Geographic Society Awards. Ciężarna księżna miała na sobie piękną suknię Oscara de la Renty. Po wizycie w Australii książę i księżna Sussex ruszą do Nowej Zelandii, gdzie spędzą 4 ostatnie dni swojej podróży. (Press Association/x-news)

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

Dyskusje na temat: harry książę