• Informacje na temat:

  harry potter 6

Artykuły na temat: harry potter 6
 • Nowości Apple TV+ 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #6

  ...z ośmiu odcinków. W roli głównej: Imelda Staunton ("Harry Potter", "The Crown"). Premiera: 1 maja . Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj...

 • "Dumni i wściekli": Geje i lesbijki na ratunek górnikom!

  6 marca na ekrany polskich kin trafi brytyjska komedia "Dumni i wściekli" o grupie gejów i lesbijek z Londynu, którzy jadą ratować walijskich górników. Polski dystrybutor filmu udostępnił 4 fragmenty obrazu w reżyserii Matthew Warchusa.

 • "Dumni i wściekli" najlepszym brytyjskim filmem roku

  "Dumni i wściekli" - niewiarygodna, ale oparta na faktach historia o gejach i lesbijkach pomagających strajkującym górnikom - zwyciężyła w tegorocznym rozdaniu British Independent Film Awards.

 • "Hiszpanka" to "Gwiezdne wojny 1918 roku"

  Nowy film Łukasza Barczyka "Hiszpanka", który na ekrany kin trafi 23 stycznia, ma nowy, mocny zwiastun. Krytycy, którzy widzieli film są zachwyceni. Oczarowuje rozmach produkcji oraz odważne podejście do historii.

 • "Harry Potter 6" najlepszy?

  J.K. Rowling, autorka bestsellerowej serii o Harrym Potterze, wyznała, że najnowsza książka o słynnym czarodzieju jest - jej zdaniem - zdecydowanie najlepsza. Szósta część cyklu, zatytułowana "Harry Potter i książę półkrwi" ("Harry Potter and the Half-Blood Prince"), ukaże się w Wielkiej Brytanii i USA 16 lipca tego roku. Tymczasem trwają prace na planie filmu "Harry Potter i Czara Ognia" .

 • Przebojowy Harry Potter

  Mały czarodziej podbił serca amerykańskiej widowni. Po pierwszym weekendzie wyświetlania (4-6 czerwca) film "Harry Potter i więzień Azkabanu" znalazł się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych kinowych tytułów w Ameryce, przynosząc wpływy w wysokości 93,7 miliona dolarów.

 • Harry Potter: Pierwsze recenzje

  Pierwsze recenzje filmu "Harry Potter i Czara Ognia" , którego premiera odbyła się w niedzielę, 6 listopada, w Londynie, są pozytywne. Potwierdzają jednak wcześniejsze zapowiedzi twórców, że ten film będzie najbardziej mroczną częścią filmowej serii o młodym czarodzieju.

 • Hellboy kontra Harry Potter

  Guillermo del Toro, twórca filmów "Blade - Wieczny łowca II" i "Hellboy" , był jednym ze szczęśliwców, którzy mieli już okazję obejrzeć widowisko "Harry Potter i więzień Azkabanu" . Meksykański reżyser był zachwycony dziełem swojego rodaka, Alfonso Cuaróna ( "I twoją matkę też" ). Wyznał jednak, że osobiście nie miałby dość serca, by nakręcić ten rodzaj przedsięwzięcia.

 • Harry Potter dorasta

  Daniel Radcfiffe, tytułowy bohater filmowych opowieści o Harrym Potterze, po premierze drugiej części cyklu J.K. Rowling, filmu "Harry Potter i komnata tajemnic" , udzielił wielu wywiadów. 13-letni aktor, który za swą ostatnią rolę otrzymał aż 3 miliony dolarów, wyznał niedawno, że odkąd zagrał słynnego ucznia Hogwartu, jego życie zmieniło się, wydoroślał i - jak sam twiedzi - myśli "teraz za

 • "Harry Potter": Specjalne wydania DVD!

  Zanim obejrzysz finałową część serii o Harrym Potterze, przypomnij sobie jak to się wszystko zaczęło. Nowe edycje kolekcjonerskie "Harry Potter, lata 1-6" pojawiły się właśnie na DVD. Każdy film jest w 3-płytowym wydaniu, do którego dołączono znakomity dokument "Tworzenie świata Harry'ego Pottera". Mamy też dla Was wyjątkowy konkurs!