• Informacje na temat:

  harry potter i zakon feniksa

Artykuły na temat: harry potter i zakon feniksa
 • Daniel Radcliffe zapowiedział, iż zakończy związek z każdą dziewczyną, jeśli ta nazwie go w intymnej sytuacji Harry Potter.

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  Filmowe opowieści o przygodach Harry'ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Ekranizacje wszystkich siedmiu książek autorstwa J. K. Rowling stały się przebojami kasowymi na świecie, zarabiając łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Wszystkie części są dostępne na Blu-ray i DVD.

 • Maria Gładkowska i Sławomir Idziak: Gorączka sylwestrowej nocy

  ...jakoś nie umiem się zmienić. Postępuję spontanicznie, zamiast kalkulować i zwykle dostaję obuchem w łeb - mówiła krótko po rozstaniu. Rok później Sławomir Idziak kręcił w Londynie film "Harry Potter i Zakon Feniksa". - Jedyne czary, które zrobił Harry Potter, są takie, że... wróciła do mnie Hania, moja pierwsza żona - opowiadał z nieskrywaną dumą. Stworzyli relację, która miała polegać na dawaniu...

 • Sławomir Idziak: Daję filmowi 10 minut

  Sławomir Idziak przyznał, że daje filmowi dziesięć minut, aby go zainteresował. Potem wychodzi z kina albo zmienia kanał. Wybitny operator filmowy jest przewodniczącym jury konkursu głównego festiwalu PKO Off Camera, który odbywa się w Krakowie.

 • Off Camera: Sławomir Idziak przewodniczącym jury

  Polski operator Sławomir Idziak został przewodniczącym jury konkursu głównego "Wytyczanie Drogi" podczas 8. Festiwalu Off Camera, który odbędzie w dniach 1 - 10 maja w Krakowie. W konkursie pokazanych zostanie 10 filmów z całego świata.

 • "Zakon Feniksa": Początek zdjęć!

  W poniedziałek, 6 lutego, w angielskim Leavesden Studios rozpoczęły się główne zdjęcia do obrazu "Harry Potter i Zakon Feniksa", piątej adaptacji filmowej uwielbianego przez czytelników cyklu powieści J. K. Rowling o Harrym Potterze. Autorem zdjęć do filmu będzie polski operator, od lat pracujący w Hollywood, Sławomir Idziak ( "Król Artur" , "Helikopter w ogniu" , "Trzy kolory. Niebieski" ).

 • Znamy kompozytora "Zakonu Feniksa"

  Wybrany został kompozytor muzyki do piątej już części przygód Harry'ego Pottera. Został nim laureat nagrody BAFTA - Brytyjczyk Nicholas Hooper. "Harry Potter i Zakon Feniksa" ma trafić na ekrany światowych kin 13 lipca 2007 roku.

 • Liz Hurley w "Zakonie Feniksa"

  Elizabeth Hurley ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" ) wystąpi w filmowej ekranizacji piątego tomu przygód małego czarodzieja, obrazie "Harry Potter i Zakon Feniksa". Podobno producenci serii chcą, żeby słynna aktorka i modelka zagrała śmierciożerczynię Bellatrix Lestrange.

 • Wcześniejszy "Harry Potter"

  Premiera piątej części przygód Harry'ego Pottera - "Zakon Feniksa" została przyspieszona o dwa dni.

 • Idziak operatorem "Zakonu Feniksa"!

  Polski operator Sławomir Idziak będzie autorem zdjęć do filmu "Harry Potter i Zakon Feniksa". Ekranizację piątej części przygód młodego czarodzieja wyreżyseruje David Yates. Zdjęcia rozpoczną się w lutym, premiera filmu planowana jest na czerwiec 2007 roku.

Zdjęcia na temat: harry potter i zakon feniksa
Wideo na temat: harry potter i zakon feniksa
 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

  Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II to ostatnia część serii filmów o Harrym Potterze. Ten wyczekiwany przez fanów obraz będzie drugim filmem pełnometrażowym w ramach ostatniej części serii, filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. W tym epickim zakończeniu walka sił dobra ze złem w świecie czarodziejów przeradza się w otwartą wojnę. Nigdy wcześniej stawka nie była tak wysoka i nikt nie jest już bezpieczny. Być może to właśnie Harry Potter będzie musiał poświęcić najwięcej, gdyż zbliża się...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci", siódma i zarazem ostatnia część serii przedstawiającej przygody Harry'ego Pottera, to najbardziej oczekiwany film roku, podzielony na dwie pełnometrażowe części. Część pierwsza rozpoczyna się w chwili, gdy Harry, Ron i Hermiona wyruszają w niebezpieczną misję. Ich zadaniem jest znalezienie i zniszczenie horkruksów, dzięki którym Voldemort sieje zniszczenie i jest nieśmiertelny. Troje osamotnionych przyjaciół nie mogących liczyć na porady swoich profesorów...