• Informacje na temat:

  harry potter insygnia śmierci film

Artykuły na temat: harry potter insygnia śmierci film
 • Harry Potter alkoholikiem

  Daniel Radcliffe po zakończeniu zdjęć do serii filmów o Harrym Potterze postanowił rzucić alkohol. Aktor przyznaje, że zdał sobie sprawę, iż ma problem z alkoholem już w 2009 roku na planie produkcji "Harry Potter i Książę Półkrwi".

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  Filmowe opowieści o przygodach Harry'ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Ekranizacje wszystkich siedmiu książek autorstwa J. K. Rowling stały się przebojami kasowymi na świecie, zarabiając łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Wszystkie części są dostępne na Blu-ray i DVD.

 • Emma Watson ostrzega

  Emma Watson nie chce, aby w przyszłości jej dzieci weszły w świat show-biznesu. Gwiazda filmów o Harrym Potterze wie, co mówi - sama zaczęła karierę w wieku dziesięciu lat.

 • "Szybcy i wściekli 7": Najszybszy miliard dolarów

  "Szybcy i wściekli 7" pobili kolejny rekord zestawienia box-office stając się najszybszym filmem w historii z przekroczoną granicą miliarda dolarów.

 • Emma Watson przerywa studia

  Aktorka znana z ekranizacji serii powieści J.K.Rowling o Harrym Potterze zdecydowała się na przerwę w karierze naukowej. Emma Watson chce skupić się na graniu.

 • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Jest zwiastun!

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Obraz w reżyserii JJ Abramsa trafi do kin 25 grudnia 2015.

 • Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  ...abstynentem od czasu ostatniego klapsa na planie finałowej części sagi: "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II" w sierpniu 2010 roku. "Naprawdę cieszy mnie to, że będąc w związku z moją dziewczyną mogę(...) dyżurze! Daniel Radcliffe już na planie "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi" zaglądał do kieliszka! "W pewnym momencie potrzebowałem alkoholu, aby cokolwiek mnie cieszyło. Było kilka takich lat...

 • J.J. Abrams i Chewbacca w żelkowym pojedynku

  Reżyser filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" J.J. Abrams zdecydował się na udział w niecodziennej rywalizacji. Wspólnie z jednym z bohaterów kosmicznej sagi - Chewbaccą - wziął udział w tzw. Twizzler Challenge. "Pojedynek" mogliśmy zobaczyć w programie "Jimmy Kimmel Live".

 • ..., Harry Potter i Insygnia Śmierci, część 1), Emilia Clark (serial Doctors, serial Triassic Attack) oraz Kit Harrington.(...) o wydarzeniach, które miały miejsce po tragicznej śmierci Eddarda Starka. Producentami wykonawczymi scenarzystami serialu są David Benioff i D. B. Weiss. Jednym z producentów i scenarzystów serialu jest sam George...

 • Tajemnica zwiastuna "Gwiezdnych wojen" wyjaśniona

  Od czasu piątkowej premiery zwiastuna filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" jedno pytanie nie dawało spokoju fanom serii: do kogo należy niski głos narratora trailera?