• Informacje na temat:

  harry potter obsada

Artykuły na temat: harry potter obsada
 • Harry Potter ma nową dziewczynę

  Znany z filmów o Harrym Potterze brytyjski aktor Daniel Radcliffe spotyka się z tajemniczą brunetką. Para jest podobno nierozłączna już od kilku tygodni.

 • Nie tylko Harry Potter

  Jest jasne jak nieubłagany koniec filmowej serii o Harrym Potterze, że w tym tygodniu to właśnie na kreowanym przez Daniela Radcliffe'a bohaterze skoncentruje się uwaga kinomaniaków. Kinowa oferta tygodnia oferuje jednak i inne atrakcje, w tym dwa ciekawe polskie filmy: "Prosta historia o miłości" i "Na północ od Kalabrii".

 • ...do wielu znanych produkcji: "Hobbit: Niezwykła podróż", "Harry Potter i Książę Półkrwi". Czekamy na pierwszoplanowy debiut! Nikodem Rozbicki Zaskakujący może okazać się fakt, że 22-latek nie...

 • Harry Potter i szalejące hormony

  "Harry Potter i Książę Półkrwi" , reż. David Yates, USA/Wielka Brytania 2009, Warner Bros., premiera 24 lipca 2009 roku.

 • Harry Potter: Filmowe sekrety zagrożone

  Zarówno dziecięca obsada, jak i dorośli aktorzy biorący udział w filmowej ekranizacji powieści J.R. Rowling "Harry Potter i kamień filozoficzny", musieli podpisać klauzulę tajności, zobowiązującą ich do nie ujawniania prasie żadnych szczegółów, dotyczących produkcji. Wytwórnia Warner Bros., producent obrazu, postanowiła nie ryzykować utraty aury tajemniczości, którą otoczony jest film.

 • Harry Potter i wielka polityka

  Reżyser Alfonso Cuarón ( "I twoją matkę też" ), reżyser kręconego właśnie filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu", udzielił kontrowersyjnego wywiadu prasowego. Meksykański twórca stwierdził, że w jego opinii Lord Voldemort, główny "czarny charakter" cyklu powieści Joanne K. Rowling, jest skrzyżowaniem Saddama Husajna i... George'a Busha.

 • Rośnie obsada "Crash"

  Jason Isaacs ( "Patriota" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ) i Jennifer Esposito ( "Welcome to Collinwood" , "Mistrz kamuflażu" ) są kolejnymi aktorami, którzy pojawili się na planie filmu "Crash". Projekt, którego realizacja trwa właśnie w Los Angeles, może poszczycić się prawdziwie gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się m.in. Sandra Bullock ( "Dwa tygodnie na miłość" ), Brendan Fraser

 • Prawie wszystko o Harrym Potterze

  "Harry Potter i Czara Ognia" podbija polskie kina, dzięki czemu pojawiają się kolejni miłośnicy przygód nastoletniego czarodzieja. Jeśli nie chcesz być mugolem, przeczytaj kilka ciekawostek dotyczących filmowych adaptacji książek J.K.Rowling. Znajdziesz tu wszystko, co chciałbyś wiedzieć o Harrym Potterze, ale boisz się o to zapytać.

 • "Mission: Impossible 3": Obsada

  Znamy już prawie pełną obsadę filmu "Mission: Impossible 3" , kontynuacji przebojów "Mission: Impossible" i "Mission: Impossible 2" . Ostatnio do ekipy dołączyli 70-letnia Eileen Atkins ( "Wzgórze nadziei" ) i 35-letni Justin Kirk ( serial "Jack & Jill"). W roli niepokonanego superagenta Ethana Hunta ponownie zobaczymy Toma Cruise'a.

 • "Harry Potter": Alstor znaleziony!

  Irlandzki aktor Brendan Gleeson dołączył do obsady filmu "Harry Potter i Czara Ognia". Bohater takich produkcji, jak "Wzgórze nadziei" czy "Troja" , wcieli się w postać profesora Alastora "Szalonookiego" Moody'ego.

Wideo na temat: harry potter obsada
 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

  Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II to ostatnia część serii filmów o Harrym Potterze. Ten wyczekiwany przez fanów obraz będzie drugim filmem pełnometrażowym w ramach ostatniej części serii, filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. W tym epickim zakończeniu walka sił dobra ze złem w świecie czarodziejów przeradza się w otwartą wojnę. Nigdy wcześniej stawka nie była tak wysoka i nikt nie jest już bezpieczny. Być może to właśnie Harry Potter będzie musiał poświęcić najwięcej, gdyż zbliża się...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci", siódma i zarazem ostatnia część serii przedstawiającej przygody Harry'ego Pottera, to najbardziej oczekiwany film roku, podzielony na dwie pełnometrażowe części. Część pierwsza rozpoczyna się w chwili, gdy Harry, Ron i Hermiona wyruszają w niebezpieczną misję. Ich zadaniem jest znalezienie i zniszczenie horkruksów, dzięki którym Voldemort sieje zniszczenie i jest nieśmiertelny. Troje osamotnionych przyjaciół nie mogących liczyć na porady swoich profesorów...