• Informacje na temat:

  harvey keitel aktor

Artykuły na temat: harvey keitel aktor
 • Harvey Keitel w "Biurze"?

  ...rozmów z jego ludźmi, ale Harvey świetnie sprawdziłby się na planie - ma zupełnie inny rodzaj energii" - tłumaczył Lieberstein. Kluczem do tego pomysłu jest założenie Liebersteina, że Keitel różni się o 180 stopni od Carella. "Nie chcemy kogoś podobnego do Michaela. Podobny bohater byłby pomyłką" - dodał producent, który po obejrzeniu "Life on Mars" z Keitelem uważa go za aktora o wielkim...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Harvey Keitel w czarnej komedii

  Amerykański gwiazdor Harvey Keitel, znany dzięki rolom w tak głośnych filmach jak: "Pulp Fiction", "Zły porucznik" czy "Dym", zamierza niebawem wystąpić w czarnej komedii, zatytułowanej "Murder Trust". Aktor oświadczył, że będzie również producentem filmu.

 • Harvey Keitel zagra w serialu?

  Producenci stojący za amerykańskim seriale m telewizyjnym "Biuro" chcą, by miejsce Steve`a Carella zajął w nim Harvey Keitel. "To chyba jedyny facet, który się do tego nadaje" - mówią.

 • Harvey Keitel w "Red Dragon"!

  Amerykański aktor Harvey Keitel ("Zły porucznik", "Pulp Fiction", "Fortepian", "Dym", "Wściekłe psy") dołączy do obsady filmu "Red Dragon", sequela głośnej produkcji Jonathana Demme'a "Milczenie owiec" . Gwiazdor pojawi się na planie obok takich aktorów jak: Anthony Hopkins ( "Hannibal" ), Edward Norton ( "Rozgrywka" ) i Emily Watson ( "Prochy Angeli" ).

 • Harvey Keitel w teatrze TV

  W ramach poniedziałkowego pasma Teatru Telewizji, Jedynka zaprezentuje wkrótce najgłośniejsze międzynarodowe interpretacje sztuk teatralnych. Scena Świata pokaże słynne spektakle teatralne, telewizyjne realizacje klasyki oraz ekranizacje dramaturgii światowej. Cykl otwiera ekranizacja "Za i przeciw" Ronalda Harwooda w reżyserii Istvana Szabo z Harveyem Keitelem, którą Jedynka wyemituje 7 maja

 • Dwaj znani amerykańscy aktorzy Harvey Keitel i Christian Slater, spędzą wiosnę roku 2001 roku w Kopenhadze, stolicy Danii. Będą tam razem kręcić anglojęzyczną wersję najbardziej kasowego duńskiego filmu ostatnich lat - przeboju "In China They Eat Dogs".

 • Ralph Fiennes dołączy do "Red Dragon"

  Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy, że do obsady sequela głośnej produkcji Jonathana Demme'a "Milczenie owiec" dołączyli Harvey Keitel i prawdopodobnie Jodie Foster, a już we wtorek, 27 listopada, producenci filmu ujawnili nazwisko kolejnego aktora, który pojawi się w "Red Dragon". W roli seryjnego zabójcy Francisa Dollarhyde'a wystąpi Ralph Fiennes ( "Koniec romansu" , "Angielski pacjent

 • Harvey Keitel i Scott Glenn w thrillerze

  Harvey Keitel ( "Czerwony smok" , "Mały Nicky" ) i Scott Glenn ( "Granice wytrzymałości" , "Kroniki portowe" ) wystąpią wspólnie w niezależnym projekcie "Puerto Vallarta Squeeze". Obraz, do którego zdjęcia realizowane będą w Meksyku, ma być romantycznym thrillerem.

 • Chcą zagrać w polskim filmie!

  "Wygrany" to roboczy tytuł filmu, do którego realizacji przygotowuje się polski reżyser Wiesław Saniewski. Obraz będzie wspólną produkcją Polski, USA, Francji i Niemiec. Jedną z głównych ról zagra w nim Harvey Keitel lub Omar Sharif - wyjawił reżyser.

Wideo na temat: harvey keitel aktor
 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...