• Informacje na temat:

  harvey keitel zdjęcia

Artykuły na temat: harvey keitel zdjęcia
 • Bachleda-Curuś nie wróci do Polski

  ...gotowa jest podróżować" - wyjaśnia menedżerka Bachledy-Curuś. W "Bitwie wiedeńskiej" oprócz polskich gwiazd być może zobaczymy również takie sławy, jak Adrien Brody i Harvey Keitel.(...)28-letnia Bachleda-Curuś spędzi kilka najbliższych tygodni w Europie - donosi magazyn "Gwiazdy". Aktorka zagra u boku Borysa Szyca i Piotra Adamczyka w filmie "Bitwa wiedeńska", do którego zdjęcia...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Harvey Keitel zagra Sobieskiego?

  "11 września 1683" - taki będzie tytuł wielkiej włosko-polskiej produkcji o Odsieczy Wiedeńskiej, którą wyreżyseruje Renzo Martinelli. O filmie, w którym wystąpić ma Harvey Keitel, poinformował reżyser w środę w Trieście.

 • Harvey Keitel w czarnej komedii

  Amerykański gwiazdor Harvey Keitel, znany dzięki rolom w tak głośnych filmach jak: "Pulp Fiction", "Zły porucznik" czy "Dym", zamierza niebawem wystąpić w czarnej komedii, zatytułowanej "Murder Trust". Aktor oświadczył, że będzie również producentem filmu.

 • Olivia Williams i Harvey Keitel polityczni

  Olivia Williams ( "Szósty zmysł" , "Pytanie do Boga" ) i Harvey Keitel ( "Święty dym" , "Mały Nicky" ) zagrają główne role w politycznym dreszczowcu zatytułowanym "The Limit", którego akcja rozgrywać się będzie na Bałkanach.

 • Harvey Keitel i Scott Glenn w thrillerze

  Harvey Keitel ( "Czerwony smok" , "Mały Nicky" ) i Scott Glenn ( "Granice wytrzymałości" , "Kroniki portowe" ) wystąpią wspólnie w niezależnym projekcie "Puerto Vallarta Squeeze". Obraz, do którego zdjęcia realizowane będą w Meksyku, ma być romantycznym thrillerem.

 • Keitel i Nolte w "Beautiful Country"

  Harvey Keitel ( "Fortepian" , "Mały Nicky" ) i Nick Nolte ( "Złota" , "Przylądek strachu" ) wspólnie wystąpią w produkcji "Beautiful Country". Film wyreżyseruje Hans Petter Moland, twórca dramatu "Aberdeen" .

 • De Niro, Bates i Keitel na moście w Peru

  Robert De Niro ( "Nawrót depresji gangstera" , Kathy Bates ( "About Schmidt" ), Gabriel Byrne ( "Spider" ) i Harvey Keitel ( "Czerwony smok" ) będą gwiazdami filmu "The Bridge of San Luis Rey". Produkcja ma być adaptacją powieści wydanej w 1927 roku, której akcja rozgrywa się w osiemnastowiecznym Peru.

 • Chcą zagrać w polskim filmie!

  "Wygrany" to roboczy tytuł filmu, do którego realizacji przygotowuje się polski reżyser Wiesław Saniewski. Obraz będzie wspólną produkcją Polski, USA, Francji i Niemiec. Jedną z głównych ról zagra w nim Harvey Keitel lub Omar Sharif - wyjawił reżyser.

 • Polskie kino stawia na koprodukcje

  Harvey Keitel, Susan Sarandon, Richard Gere, Sigourney Weaver - m.in. ci aktorzy pojawią się w międzynarodowych produkcjach, współtworzonych przez polskie studia filmowe. Jednym z takich filmów będzie "Kongres" Ariego Folmana, adaptacja utworu Stanisława Lema.

Wideo na temat: harvey keitel zdjęcia
 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...