• Informacje na temat:

  hayden christensen aktor

Artykuły na temat: hayden christensen aktor
 • Potajemne zaręczyny

  Amerykańska aktorka Rachel Bilson i jej partner aktor Hayden Christensen zaręczyli się kilka tygodni temu w tajemnicy.

 • Hayden Christensen w roli dziennikarza-oszusta

  Hayden Christensen, bohater filmu Georga Lucasa "Atak klonów" , wystąpi w produkcji "Shattered Glass", przygotowywanej w hollywoodzkim studiu Lions Gate Films. Obraz będzie oparty na prawdziwej historii Stephena Glassa, jednego z najpopularnijeszych w latach 90. amerykańskiego dziennikarza.

 • Hayden Christensen planuje zemstę

  Hayden Christensen, główny bohater filmu "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , negocjuje udział w nowej produkcji studia New Line Cinema. Aktor ma wystąpić w thrillerze "The Other Side of Simple".

 • Bilson i Christensen zaręczeni

  Amerykańska aktorka Rachel Bilson i jej partner aktor Hayden Christensen zaręczyli się kilka tygodni temu w tajemnicy.

 • Hayden Christensen kontra Darth Vader

  Hayden Christensen nie ma pojęcia, w jaki sposób tembr jego głosu będzie obniżony, by zrównał się z głosem lorda Vadera. Młody aktor w filmie "Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów" wciela się w Anakina Skywalkera, który później przechodzi na ciemną stronę Mocy i staje się Darthem Vaderem.

 • Skywalkera problemy ze sławą

  24-letni Hayden Christensen zdradził, że popularność, jaką wśród kinowej publiczności przyniósł mu występ w "Ataku klonów" , kolejnej odsłonie "gwiezdnej sagi" , czasami nie była łatwa do zniesienia.

 • Anakin Skywalker na scenie

  Hayden Christensen, który w filmie "Gwiezdne wojny: Epizod II - Atak klonów" wciela się w Anakina Skywalkera, zadebiutuje na scenie. Na londyńskim West Endzie młody aktor zagra w sztuce Kennetha Lonergana, "This Is Our Youth", która po przerwie wraca na teatralne deski.

 • Przełomowy "Epizod III"

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Hayden Christensen, filmowy Anakin Skywalker, zdradził kilka szczegółów na temat niecierpliwie oczekiwanej kontynuacji przeboju "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , filmu "Epizod III", mającego być ostatnią odsłoną "gwiezdnej sagi" .

 • Anakin Skywalker: Gwiazda Jutra

  Hayden Christensen ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" ) został uhonorowany przez organizatorów międzynarodowych targów filmowych ShoWest tytułem "Gwiazdy Jutra" ("Male Star of Tomorrow at ShoWest 2005"). Aktor odbierze wyróżnienie 17 marca w Las Vegas.

 • "Gwiezdne wojny - Epizod III": Christensen w hełmie lorda Vadera

  Z najnowszych doniesień z "obozu" gwiezdnej sagi George'a Lucasa wynika, że w "Epizodzie III" pojawią się nowe postaci, w które wcielą się Samantha Morton, Christopher Eccleston i Robert Carlyle. Potwierdzono także, iż kanadyjski aktor Hayden Christensen osobiście założy hełm i kostium Dartha Vadera. 12 lipca 2002 roku przedstawiciele firmy Lucasfilm obejrzeli przygotowania do realizacji

Wideo na temat: hayden christensen aktor
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Kocham Cię, Beth Cooper

  Denisowi Coovermanowi (PAUL RUST) przypadł zaszczyt wygłaszania mowy pożegnalnej na koniec liceum. Chłopak był piątkowym uczniem, robił karierę w gazetce. Jednym słowem jest szkolną ofermą. Przez cztery lata chodzenia do ogólniaka nie zaznał żadnej z licealnych przyjemności - nie wracał do domu po wyznaczonej godzinie, nie zniszczył mienia, nie pił, nie bił się, nie imprezował. Nie wie czym są szybkie samochody i szybkie kobiety (z kobietami w ogóle nie ma żadnego doświadczenia). To się...