• Informacje na temat:

  heath ledger plotki

Artykuły na temat: heath ledger plotki
 • Heath Ledger miał nieślubne dziecko?!

  Rodzina aktora Heatha Ledgera podejrzewa, że aktor może być ojcem nieślubnego dziecka, które jest owocem jego romansu ze starszą kobietą - doniosły w poniedziałek australijskie media.

 • W obronie Jokera

  Po tragicznej śmierci Heatha Ledgera jego rola w najnowszej części Batmana zaczyna obrastać legendą jeszcze zanim w ogóle ktokolwiek widział sam film. W obronie Heatha Ledgera i jego Jokera stanęli ostatnio przyjaciele z planu zdjęciowego.

 • Nie był zbyt długo samotny

  Heath Ledger nie rozpaczał zbyt długo po rozstaniu z dotychczasową partnerką Michelle Williams. Gwiazdor przyłapany został na romansowaniu z supermodelką Heleną Christensen.

 • Wykorzystują śmierć Ledgera?

  Reżyser Terry Gilliam wymierzył siarczysty policzek producentom "Mrocznego Rycerza", stwierdzając, że cynicznie wykorzystują oni tragiczną śmierć Heatha Ledgera, by promować swój film.

 • Terry Gilliam kręci w Pradze

  W praskich studiach Barrandov rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu Terry'ego Gilliama ( "12 małp" , "Las Vegas Parano" ), obrazu "The Brothers Grimm". Realizowana w kraju naszych południowych sąsiadów opowieść o dwóch najsłynniejszych twórcach baśni ma budżet w wysokości 75 milionów dolarów. Czeskie plenery zastępować będą scenerię dziewiętnastowiecznych Niemiec.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Najseksowniejsi zagrają razem

  Johnny Depp to, według tygodnika "People", najseksowniejszy obecnie mężczyzna na świecie. Już niebawem zobaczymy aktora w gorącej scenie z... Angeliną Jolie.

Wideo na temat: heath ledger plotki
 • Parnassus

  Najbardziej oczekiwany film początku 2010 roku. Spotkanie największych gwiazd filmowych: ostatnia rola Heatha Ledgera ("Mroczny rycerz"), któremu na ekranie partnerują Johnny Depp (seria: "Piraci z Karaibów"), Colin Farrell ("Alexander" ), Jude Law ("Bliżej", "Wzgórze nadziei") i Tom Waits ("Poza prawem") w roli samego diabła. Wielkie filmowe widowisko z pogranicza fantasy i mrocznej baśni, pełne efektów specjalnych wyreżyserowane przez Terry'ego Gilliama ("Nieustraszeni bracia Grimm", "12...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.