• Informacje na temat:

  heath ledger reżyser

Artykuły na temat: heath ledger reżyser
 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • Heath Ledger na Bahamach

  Stephen Hopkins ( "Predator 2" , "Zagubieni w kosmosie" , "Podejrzany" ) podejmie się realizacji dreszczowca "Nautica" dla wytwórni Escape Artists. Film będzie opowieścią o trojgu ludziach, którzy podczas przejażdżki jachtem na wyspy Bahama zostają wmieszani w działalność przestępczą. Jedną z głównych ról ma objąć Australijczyk Heath Ledger ( "Obłędny rycerz" , "Ned Kelly" , "Cena honoru" ).

 • Heath Ledger zagra Jokera

  Twórca filmu "Batman: Początek" Christopher Nolan wyreżyseruje sequel przygód człowieka-nietoperza. W filmie "The Dark Knight" w rolę Bruce'a Wayne'a ponownie wcieli się Christian Bale, natomiast Jokera zagra nominowany do Oscara za rolę w "Tajemnicy Brokeback Mountain" Heath Ledger.

 • Heath Ledger zrezygnował z roli w "Dirt Music"

  Reżyser Phillip Noyce potwierdził krążące od jakiegoś czasu pogłoski o tym, że Heath Ledger ( "Tajemnica Brokeback Mountain" ) jednak nie wystąpi w jego filmie "Dirt Music", będącego adaptacją powieści Tima Wintona.

 • Jak zmarł Heath Ledger?

  Przeprowadzona w środę autopsja nie dała odpowiedzi na pytanie co było przyczyną śmierci Heatha Ledgera. Znaleziony w mieszkaniu aktora zrolowany 20-dolarowy banknot jest tylko poszlaką - policja nie trafiła bowiem na ślady narkotyków.

 • Nie tylko Heath Ledger

  Nie tylko Heath Ledger ma w tym roku szansę na pośmiertnego Oscara. Oprócz nominowanego w kategorii "najlepszy aktor drugoplanowy" Australijczyka, statuetkę Akademii mogą otrzymać także dwaj producenci "Zaklinacza słów" - Anthony Minghella i Sydney Pollack.

 • Heath Ledger: Chciał czegoś więcej

  Jego role w filmach "Mroczny rycerz" i "Tajemnica Brokeback Mountain" przeszły do historii kina. Heath Ledger miał w chwili śmierci zaledwie 29 lat i stał na progu wielkiej kariery. "Był wyjątkowym talentem" - mówili o nim w Hollywood. Gdyby żył, 4 kwietnia 2013 roku obchodziłby 34. urodziny.

 • Heath Ledger pewniakiem do Oscara

  Pośmiertny Oscar dla Heatha Ledgera za drugoplanową rolę w filmie "Mroczny rycerz"? Bukmacherzy są pewni - stawiając na australijskiego aktora, nie mamy żadnych szans na wzbogacenie.

 • Heath Ledger: Zabawny i czarujący

  Jeszcze w tym miesiącu, 24 marca, na ekranach kin będziemy mogli oglądać film z Heathem Lederem, nominowanym niedawno do Oscara za pierwszoplanową rolę męską w "Tajemnicy Brokeback Mountain" . Po roli w kontrowersyjnym obrazie Anga Lee, aktor zdecydował się na repertuar bardziej rozrywkowy, choć nie mniej namiętny - wcielił się bowiem w postać kochanka wszech czasów w komedii "Casanova" Lasse

 • Heath Ledger jak Mel Gibson?

  Mel Gibson oddał hołd tragicznie zmarłemu prawie rok temu aktorowi, Heathowi Ledgerowi. Australijski aktor stwierdził, że w młodszym koledze widział wiele swoich cech. Znany z roli Jokera w "Mrocznym rycerzu" Ledger odszedł rok temu, 22 stycznia.