• Informacje na temat:

  heather burns aktorka

Artykuły na temat: heather burns aktorka
 • Locklear znowu zagra

  Jak donoszą wieści zza oceanu, Heather Locklear doszła do finansowego porozumienia z producentami nowej wersji "Melrose Place". Nie wiadomo, ile dokładnie aktorka dostanie za ponowne wcielenie się w rolę Amandy Woodward. Pewnym jest to, że nie tyle, ile żądała na początku.

 • Gwiazda Sandry Bullock

  Sandra Bullock w czwartek, 24 marca, odsłoniła swą gwiazdę na Hollywoodzkim Chodniku Sławy (Hollywood Walk Of Fame). Rozpromieniona aktorka tego samego dnia zaprezentowała amerykańskim widzom swój najnowszy film, komedię "Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza" , kontynuację przeboju "Miss Agent" .

Wideo na temat: heather burns aktorka
 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...

 • Kac Vegas

  Reżyser "Niezaliczonej", Todd Phillips, przedstawia komedię o wieczorze kawalerskim, który kończy się bardzo, bardzo źle. Na dwa dni przed ślubem Doug (JUSTIN BARTHA) i jego najlepsi kumple Phil i Stu (BRADLEY COOPER i ED HELMS) oraz przyszły szwagier Alan (ZACH GALIFIANAKIS) jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.