• Informacje na temat:

  heather locklear

Artykuły na temat: heather locklear
 • Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  W 1981 roku młodziutka Heather Locklear pokonała 450 kandydatek i dostała rolę Sammy Jo w "Dynastii". - Nie myślałam poważnie o aktorstwie. Byłam głównie modelką. Bawiłam się! Nagle dostałam rolę(...) usiłującej popełnić samobójstwo Locklear. Co prawda, posłani sanitariusze zastali gwiazdę w bardzo dobrym stanie, ale na jaw wyszły jej problemy psychiczne - depresja i stany lękowe. Latem Heather zgłosiła...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Heather Locklear nie odpowie za pobicie!

  Heather Locklear (56 l.) tym razem się upiekło!

 • Heather Locklear aresztowana

  Amerykańska aktorka Heather Locklear została w weekend aresztowana w Santa Barbara pod zarzutem prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwym.

 • Heather Locklear po raz kolejny na odwyku!

  Heather Locklear (55 l.) wciąż walczy z uzależnieniami…

 • Heather Locklear zaręczona

  Heather Locklear niedługo znów stanie na ślubnym kobiercu. Gwiazda seriali "Dynastia" i "Melrose Place" zaręczyła się z aktorem Jackiem Wagnerem.

 • Heather Locklear jest wrakiem człowieka! Święta spędzi w szpitalu psychiatrycznym!

  Heather Locklear (57 l.) od miesięcy jest w coraz gorszym stanie. Rodzina i bliscy bardzo się o nią martwią...

 • Locklear nie jest zaręczona

  Heather Locklear - mimo krążących pogłosek - nie jest zaręczona ze swoim partnerem Jackiem Wagnerem - poinformował jej rzecznik.

 • Heather Locklear: Życie jak serial

  Początek lat 80. 2 grudnia 1981 roku 19-letnia Heather Locklear pokonuje 450 rywalek i wygrywa rolę Sammy Jo w "Dynastii". - Nie myślałam poważnie o aktorstwie. Byłam głównie modelką. Bawiłam się(...) aktorki, Diane Locklear. W 1997 r. Heather zaszła w ciążę, ale nadal pracowała na planie "Melrose Place". 4 października na świat przyszła Ava Elizabeth. Locklear godziła rolę żony i matki z pracą...

 • Heather Locklear i Timothy Dalton w kreskówce

  Heather Locklear, gwiazda znana przede wszystkim z popularnych seriali telewizyjnych "Dynastia" i "Melrose Place", oraz Timothy Dalton ( "Licencja na zabijanie" ), dołączyli do obsady pełnometrażowego filmu, którego bohaterami będą postaci z popularnych kreskówek wytwórni Warner Bros., "Looney Tunes". W obrazie "Looney Tunes: Back in Action" wystąpią także Jenna Elfman i Brendan Fraser.

Zdjęcia na temat: heather locklear
Wideo na temat: heather locklear
 • Zaatakowana Heather Locklear

  Heather Locklear oblężona przez paparazzich 14 maja w Hollywood. Co jest tak interesującego w aktorce, której kariera już dawno się skończyła?

 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...

 • Kac Vegas

  Reżyser "Niezaliczonej", Todd Phillips, przedstawia komedię o wieczorze kawalerskim, który kończy się bardzo, bardzo źle. Na dwa dni przed ślubem Doug (JUSTIN BARTHA) i jego najlepsi kumple Phil i Stu (BRADLEY COOPER i ED HELMS) oraz przyszły szwagier Alan (ZACH GALIFIANAKIS) jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest...

Dyskusje na temat: heather locklear