• Informacje na temat:

  heather locklear narkotyki

Artykuły na temat: heather locklear narkotyki
 • "Dynastia": Heather Locklear znów na odwyku

  Heather Locklear wciąż boryka się z poważnymi problemami. Niedawno gwiazda po raz kolejny trafiła na odwyk.

 • Heather Locklear aresztowana

  Amerykańska aktorka Heather Locklear została w weekend aresztowana w Santa Barbara pod zarzutem prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwym.

 • ​"Dynastia": Heather Locklear musi się leczyć psychiatrycznie

  Była gwiazdą lat 80. i 90. Miała wszystko - urodę, talent, sławę i pieniądze. Dzisiaj trudno w niej rozpoznać piękność z "Dynastii". Heather Locklear od lat walczy z uzależnieniem i zaburzeniami psychicznymi. Niedawno sąd skierował ją na leczenie psychiatryczne. Aktorka może nawet trafić do więzienia.

 • Jeździła pod wpływem

  Heather Locklear, aktorce znanej przede wszystkim z występów w serial u "Dynastia", postawiono zarzuty jazdy pod wpływem środków odurzających. We wrześniu gwiazda została aresztowana w Kalifornii.

 • Heather Locklear po raz kolejny na odwyku!

  Heather Locklear (55 l.) wciąż walczy z uzależnieniami…

 • Gitarzysta Bon Jovi na odwyku

  47-letni Richie Sambora przebywa w klinice dla uzależnionych.

 • Locklear aresztowana

  Amerykańska aktorka Heather Locklear została w weekend aresztowana w Santa Barbara pod zarzutem prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwym.

 • Szaleni perkusiści. Lista!

  Keith Moon, nieżyjący już perkusista rockowej grupy The Who, znalazł się na szczycie listy "najdzikszych perkusistów wszech czasów".

 • Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  .... Rozwiązuje małżeństwa, przyjaźnie, niszczy człowieka. Obiecuje niebo, a daje piekło. Mimo to ciągle kusi..." - przyznaje smutno aktor. Heather Locklear ("Melrose Place") bardziej niż ze swoich ról(...) narkotyki, leki, papierosy czy napoje energetyczne to chleb powszedni... Młoda aktorka popadła chyba we wszystkie możliwe nałogi... Ponoć Lohan jest też uzależniona od poprawiania urody, robienia...

 • "Melrose Place": Poniedziałek na posterunku

  Czarna seria rozpoczęła się w niedzielę 25 lutego. Wówczas brat Heather Locklear ("Melrose Place") wezwał policję, będąc świadkiem agresywnej awantury pomiędzy siostrą a jej narzeczonym. - Na(...) zdarzenia. Dramatyczny incydent wydarzył się na oczach 20-letniej córki gwiazdy, Avy. Po zajściu 56-letnia Locklear została zabrana do aresztu, który opuściła po 24 godzinach i wpłaceniu 20 tys. dol...

Wideo na temat: heather locklear narkotyki
 • Seks, narkotyki i podatki

  Historia dwóch ekscentryków, którzy spotykają się na studiach i zaprzyjaźniają, co skutkuje założeniem jednego z najbardziej dochodowych biur podróży w Skandynawii.

 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...

 • Kac Vegas

  Reżyser "Niezaliczonej", Todd Phillips, przedstawia komedię o wieczorze kawalerskim, który kończy się bardzo, bardzo źle. Na dwa dni przed ślubem Doug (JUSTIN BARTHA) i jego najlepsi kumple Phil i Stu (BRADLEY COOPER i ED HELMS) oraz przyszły szwagier Alan (ZACH GALIFIANAKIS) jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest...

Dyskusje na temat: heather locklear narkotyki