• Informacje na temat:

  heather matarazzo

Artykuły na temat: heather matarazzo
 • Trzy kobiety w obsadzie "Hostel 2"

  Lauren German ( "Szkoła uczuć" ), Heather Matarazzo ( "Krzyk 3" ) i Bijou Phillips ( "Drzwi w podłodze" ) prowadzą ostatnie negocjacje w sprawie swojego udziału w kontynuacji horroru "Hostel" . Reżyserem drugiej części będzie ponownie Eli Roth.

 • Powstaje "Pamiętnik księżniczki 2"

  Kilka dni temu rozpoczęły się prace nad komedią romantyczną "The Princess Diaries 2". W filmie, będącym ciągiem dalszym znanego z polskich ekranów "Pamiętnika księżniczki" , swoje role powtarza większość aktorów oryginału, zaś za kamerą stanął ponownie Garry Marshall. Nową twarzą w ekipie jest młody Brytyjczyk Callum Blue ("Młode szpady"), odtwórca głównej roli męskiej.

Wideo na temat: heather matarazzo
 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...

 • Kac Vegas

  Reżyser "Niezaliczonej", Todd Phillips, przedstawia komedię o wieczorze kawalerskim, który kończy się bardzo, bardzo źle. Na dwa dni przed ślubem Doug (JUSTIN BARTHA) i jego najlepsi kumple Phil i Stu (BRADLEY COOPER i ED HELMS) oraz przyszły szwagier Alan (ZACH GALIFIANAKIS) jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.