• Informacje na temat:

  heavy d aktor

Artykuły na temat: heavy d aktor
 • "Klan": Andrzej Grabarczyk ma duszę... rockmana!

  Andrzej Grabarczyk, czyli Jerzy Chojnicki z "Klanu", przez wiele lat grał na perkusji w zespole rockowym, a jedną z jego największych miłości był... heavy metal. - Mam duszę rockmana - mówi aktor.

 • "Heavy Mental" : Moje pokolenie

  Swój pełnometrażowy debiut fabularny zatytułowany "Heavy Mental" Sebastian Buttny poświęcił osobom, które przyszły na świat na przełomie lat 70. i 80. "Opowiadam o własnym pokoleniu" - podkreśla twórca urodzony w 1976 roku.

 • "M jak miłość": Zbigniew Stryj słucha ciężkiego rocka i... pisze wiersze

  Zbigniew Stryj, czyli Robert Bilski z "M jak miłość", jest wielkim fanem muzyki heavymetalowej i... poezji ! Ciężkim rockiem fascynuje się już od wczesnej młodości, a wiersze pisze od ćwierć wieku. Aktor ma już na swoim koncie siedem tomików...

 • "Heavy Mental": Niemoralna propozycja

  17 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Heavy Mental", reżyserski debiut Sebastiana Buttnego. Film prezentowany na polskich i zagranicznych festiwalach to szczery i bezpretensjonalny obraz dzisiejszych trzydziestolatków. Niemoralna propozycja jednego z bohaterów jest początkiem podróży, w której granica między śmiesznym, dziwnym i smutnym jest wyjątkowo płynna.

 • "M jak miłość": Sekrety sukcesu Zbigniewa Stryja

  Zbigniew Stryj obecnie gra w telewizyjnym hicie "M jak miłość", a w produkcji są dwa kolejne seriale, w których wystąpi. Aż pięć fabuł z jego udziałem wejdzie do kin jesienią tego roku. Mało który aktor może się pochwalić taką passą, zwłaszcza w czasach, kiedy o pracę - również w tej profesji - trudno.

 • Uroczysta premiera "Heavy Mental"

  Już w najbliższy piątek, 17 kwietnia, na ekrany kin w całej Polsce wejdzie film "Heavy Mental", w reżyserii Sebastiana Buttnego. Produkcja zdobywcy Nagrody im. Andrzeja Munka za najlepszy debiut 2013-2014 to prawdziwy i szczery obraz pokolenia dzisiejszych trzydziestolatków.

 • "Na Wspólnej": Zbigniew Stryj bardziej ufa kobietom

  Aktor znany z serialu "Na Wspólnej" i "Krew z krwi" zdradził nam, co skłoniło go do przyjęcia roli w "Jacku Strongu", kiedy znajduje czas na pisanie wierszy i czy byłby skłonny zatrudnić opiekuna do swoich dzieci.

 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.

 • Javier Bardem zagra w serialu

  Javier Bardem, zdobywca Oscara za film "To nie jest kraj dla starych ludzi", pojawi się gościnnie w serialu "Glee". W musicalowym hicie aktor wcieli się w gwiazdę rocka.

 • Przyznano tegoroczne Nagrody Filmowe im. Andrzeja Munka

  Sebastian Buttny za film "Heavy mental" otrzymał tegoroczną Nagrodę Filmową im. Andrzeja Munka za najlepszą reżyserię. Nagroda w kategorii najlepsze zdjęcia przypadła Michałowi Sobocińskiemu za zdjęcia do filmu "Kamczatka", który wyreżyserował Jerzy Kowynia.