• Informacje na temat:

  heavy d piosenkarz

Artykuły na temat: heavy d piosenkarz
 • "Mam sentyment do Polski i Polaków"

  W żyłach urodzonego we Francji Matta Pokory (naprawdę Mathieu Totta) płynie polska krew - dziadkowie piosenkarza pochodzili z naszego kraju i wyemigrowali do Francji. Właśnie w tym kraju i w Polsce Matt zyskał największą popularność. Piosenkarz wygrał francuski telewizyjny konkurs talentów, by później zainteresować swoją osobą samego Timbalanda.

 • "Pasja i moc"

  Blaze Bayley w latach 1994-99 był głosem legendarnej grupy Iron Maiden i nagrał z nią dwa albumy: "The X Factor" (1995) oraz "Virtual XI" (1998). I głównie te dokonania Bayley'a zapisały się w świadomości fanów heavy metalu. A przecież wokalista ten udzielał się także w kapeli Wolfsbane, a ostatnie lata poświęcił zespołowi Blaze. Niedawno Bayley podjął decyzję o związaniu się z nowym menedżmentem

 • Cee Lo Green: Koniec z niezdrowym odżywianiem

  Koncertowa lista życzeń Cee Lo Greena ulegnie radykalnym zmianom - artysta zdecydował się przejść na dietę.

 • Najlepsze głosy Hollywood

  Aktorzy nie tylko potrafią grać, ale i śpiewać. W Hollywood najlepszym głosem może poszczycić się Scarlett Johansson. W zestawieniu najlepszych wokalistów na drugim miejscu znalazł się Ryan Gosling, a tuż za nim Robert Pattinson.

 • Ten przebój budzi kontrowersje

  Na stronach INTERIA.PL możecie oglądać teledysk do piosenki "Silly Boy", która stała się przebojem, zanim jeszcze świat usłyszał o autorce utworu, Evie Simons.

 • Najgorszy film Berlinale?

  Trwa wyścig o miano najgorszego filmu tegorocznego festiwalu w Berlinie. Wydawało się, że nic nie przebije idiotyzmu "Rickiego" Francoisa Ozona, tymczasem nowe filmy Bertranda Taverniera ("In the Electric Mist") i Sally Potter ("Rage") dotrzymują kroku dziełu francuskiego twórcy. Na tym tle rośnie szansa "Tataraku" Andrzeja Wajdy w walce o Złotego Niedźwiedzia - ze stolicy Niemiec pisze specjalny wysłannik INTERIA.PL.

 • Krzysztof Zalewski po "Idolu": Nie byłem gotowy

  "Po programie moja twarz była wszędzie, jednak ja nie byłem gotowy do wykonywania tego zawodu" - mówi zwycięzca "Idola" Krzysztof Zalewski, który płytą "Zelig" przypomina się po dziewięciu latach.

 • 2013: Rok powrotów

  Nie ma wątpliwości. Rok 2013 w muzyce był rokiem powrotów! Tych oczekiwanych, a przede wszystkim tych niespodziewanych.

 • "Dźwięki muzyki" w kinie i pod chmurką

  "Dźwięki muzyki" to jedna z najpopularniejszych sekcji Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Podczas jubileuszowej edycji imprezy, która rozpocznie się już za 10 dni, filmy o muzyce i o muzykach zostaną pokazane w dwóch odsłonach - tradycyjnie w kinach oraz w centrum miasta, pod gołym niebem.