• Informacje na temat:

  heidi klum 18

Artykuły na temat: heidi klum 18
 • Heidi Klum

  Kariera Heidi Klum rozpoczęła się od wygranej w konkursie organizowanym przez jeden z niemieckich magazynów. Miała wtedy 18 lat. To umożliwiło jej udział w pokazach najlepszych marek. Szybko stała się sławna w branży modowej. Postanowiła także poszerzyć swoją działalność - stworzyła m.in. linię kosmetyków oraz perfum. Dwukrotnie zamężna - jej pierwszym mężem był Ric Pipino, drugim...

 • Bundchen, Klum i Moss na liście "Forbesa"

  Brazylijska modelka zajęła na niej 85 miejsca, a zaraz po niej uplasowała się Heidi Klum. Na 91 miejscu znalazła się z kolei Kate Moss. Jednak do prawdziwych sław modelkom daleko. W tym roku triumfowała najbardziej wpływowa kobieta USA, czyli Oprah Winfrey. Zdetronizowała Angelinę Jolie, która musiała zadowolić się pozycją 18. Na drugie miejsce wskoczyła Beyonce, zaś trzeci był twórca "Avatara...

 • Seal ma syna

  W poniedziałek, 12 września, na świat przyszedł syn brytyjskiego wokalisty Seala (41 l.) i niemieckiej modelki Heidi Klum (32 l.). To pierwszy potomek małżeństwa, które wzięło ślub cztery miesiące temu.

 • Seal w Sali Kongresowej

  Brytyjski piosenkarz Seal wystąpi w środę, 18 października, w warszawskiej Sali Kongresowej. Będzie to pierwszy koncert w Polsce czarnoskórego piosenkarza soulowego.

 • Seal wystąpi w Warszawie

  Brytyjski piosenkarz Seal wystąpi 18 października w warszawskiej Sali Kongresowej. Czarnoskóry piosenkarz soulowy zagra w Polsce po raz pierwszy. Koncert na prawie trzy tysiące słuchaczy odbędzie się z okazji pierwszej rocznicy działalności w Polsce jednego z operatorów sieci komórkowej.

 • RHCP: Lider z małolatą?

  Anthony Kiedis, 43-letni wokalista amerykańskiej grupy Red Hot Chili Peppers, spędza obecnie wakacje na karaibskiej wysepce St Barts. Towarzyszy mu 19-letnia modelka Jessica Stam, która śmiało mogłaby być jego córką.

 • "Mam talent": Rodzice wyrzucili go z domu, bo jest gejem

  20-letni, bezrobotny Jonathan Allen zachwycił w amerykańskiej edycji programu "Mam talent".

 • Seal zdobył klucze do serc

  - Jesteśmy w połowie naszej trasy koncertowej po Europie i już dzisiaj możemy was zapewnić, że tutaj, we Wrocławiu odbył się jej najlepszy koncert. Dzięki wam - w słowach Seala kończącego wrocławski koncert nie było cienia kokieterii. Wrocławska publiczność już od pierwszych minut porzuciła swoje siedzenia, aby być jak najbliżej idola.

 • "Ważne jest to, co dzisiaj"

  Z okazji ukazania się najnowszego albumu Seala, zatytułowanego po prostu "Soul", Tomasz Słoń rozmawiał z wokalistą w Los Angeles o roli dzieci i rodziny w jego życiu, o poparciu dla Baracka Obamy, o skakaniu z helikoptera i... o Warszawie.

Wideo na temat: heidi klum 18
 • 18 spotkań przy stole

  Uliczny muzyk usiłujący odzyskać straconą miłość, dwóch skacowanych przyjaciół przy śniadaniu, aktor gotujący dla ukochanej, która nigdy nie przychodzi, dwóch kochanków ukrywających się przed światem, kucharka marząca o karierze piosenkarki, zagubiony Macedończyk, starsi państwo jedzący w milczeniu... Wszystkie te historie łączą się w jedną krążącą nieustannie wokół stołu i jedzenia. Jeden dzień, 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji i 6 historii starych i nowych miłości: tych szczęśliwych, tych,...

 • Boyhood

  Opowieść o Masonie i otaczających go osobach, ukazująca życie chłopca począwszy od lat 5 do 18. urodzin.

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.