• Informacje na temat:

  heidi klum młoda

Artykuły na temat: heidi klum młoda
 • Heidi Klum i Tom Kaulitz: Oto szczegóły ich ślubu!

  Heidi Klum (45 l.) i Tom Kaulitz (29 l.) niebawem się pobiorą. Jak będzie wyglądała ceremonia?

 • Seal wziął ślub

  W meksykańskim kurorcie Cuixmala angielski wokalista Seal (41 l.) i jego narzeczona, niemiecka modelka Heidi Klum (31 l.), powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para wcześniej spędziła tam wakacje w zeszłoroczne święta Bożego Narodzenia.

 • Heidi Klum (40 l.) i Justin Bieber (20 l.) spotkali się na jednej z imprez w Cannes, gdzie zrobili sobie wspólne zdjęcie. Internauci oburzyli się, że Bieber próbował obmacywać modelkę!

 • Anja Rubik nie wierzy w trendy

  Anja Rubik, światowej sławy modelka, która brała udział w kampaniach największych projektantów, jurorka i prowadząca polską edycję "Project Runway", zamierza wypuścić na rynek własną linię ubrań!

 • Selena Gomez wynajęła byłego chłopaka Heidi Klum!

  Gdyby nie romans z niemiecką modelką, zapewne do dziś niewiele osób by wiedziało, kim jest Martin Kristen. Ochroniarz pocieszał Heidi Klum (41 l.) po rozstaniu z Sealem. Niedługo później zostali parą. Wytrzymali ze sobą jednak tylko kilka miesięcy. Obecnie Heidi Klum jest związana z handlarzem dzieł sztuki Vito Schnabelem (28 l.) i ku zaskoczeniu wszystkich ich miłość kwitnie już od ponad...

 • Kobiety Roku 2004

  Kate Winslet ( "Zakochany bez pamięci" ) i Uma Thurman ( "Kill Bill" ) zostały okrzyknięte Kobietami Roku 2004. Coroczny plebiscyt, w oparciu o głosy swych czytelników, przeprowadził brytyjski magazyn "GQ".

 • Heidi Klum chce wziąć ślub z młodym kochankiem!

  Heidi Klum (40 l.) nie tylko nie kryje się już ze swoją miłością do młodszego od niej o 13 lat Vito Schnabela, ale chce zostać jego żoną.

 • Heidi Klum z młodym kochankiem w Paryżu

  Miłość Heidi Klum (40 l.) i jej młodego kochanka Vito Schnabela (27 l.) trwa w najlepsze! Para właśnie spędziła romantyczny weekend w Paryżu.

 • Heidi Klum bierze ślub z Vito Schnabelem!?

  Miłość Heidi Klum (41 l.) i jej młodszego kochanka, Vito Schnabela (28 l.) trwa w najlepsze! Pojawiły się już pogłoski o planowanym ślubie!

 • Heidi Klum jednego dnia randkuje z młodym kochankiem, a następnego całuje się z byłym mężem!

  Heidi Klum (40 l.) przeżywa obecnie zawirowania miłosne. Dzień po randce z nowym kochankiem spotkała się z byłym mężem…

Wideo na temat: heidi klum młoda
 • 2 młode wina

  Kontynuacja przebojowej czeskiej komedii z 2008 roku pt. "Młode wino". Na ekranie znana z pierwszej części filmu dwójka przyjaciół - Honza i Jirka oraz nowi bohaterowie. Honza w końcu się ustatkował - wraz z Klarą mieszka w starej winnicy swojego dziadka. Z wielką pasją uprawia winorośl - podjął się skomplikowanej sztuki produkcji wina słomkowego, lecz póki co, spotykają go same porażki. Za to Jirka, który został w mieście, wciąż pakuje się w nowe kłopoty. Kiedy na jaw wychodzi jego romans z...

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.