• Informacje na temat:

  heidi klum na plaży

Artykuły na temat: heidi klum na plaży
 • Internautom nie podoba się fakt, że Heidi Klum (40 l.), matka czworga dzieci, pokazuje się półnaga z kochankiem.

 • Heidi Klum chce wziąć ślub z młodym kochankiem!

  Heidi Klum (40 l.) nie tylko nie kryje się już ze swoją miłością do młodszego od niej o 13 lat Vito Schnabela, ale chce zostać jego żoną.

 • Heidi Klum (40 l.) jest obecnie zakochana w sporo młodszym od niej Vito Schnabelu (27 l.). Narzeczona jego ojca jest młodsza od niej o 9 lat!

 • Demi Moore znów flirtowała z dużo młodszym facetem!

  ...w towarzystwie młodych i przystojnych mężczyzn. Ponad rok temu romansowała z obecnym kochankiem Heidi Klum Vito Schnabelem. Niedawno, po otrzymaniu rozwodu z Kutcherem, dała się przyłapać przez paparazzich na plaży z Seanem Fridayem, w którym wcześniej podkochiwała się jedna z jej córek! Teraz aktorka najwyraźniej postanowiła znaleźć sobie młodego kochanka z branży. Jeśli wierzyć zagranicznym mediom, jej...

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...z otoczenia sportsmenki zdradziła magazynowi "Rewia", że ostatnie omdlenie na finale Maratonu Warszawskiego związane jest właśnie z ciążą. Pozostaje pogratulować! 40-letnia modelka Heidi Klum zgorszyła rodaków, pojawiając się na plaży w Meksyku topless, do tego z dużo młodszym kochankiem Vito Schnabelem (27 l.). Niemcy zgodnie stwierdzili, że matce czwórki dzieci nie wypada. A wydawało się, że...

 • Katie Holmes "królową piękności"

  Katie Holmes, Rosie O'Donnell i córeczka Anny Nicole Smith - Dannielynn znalazły się na liście najbardziej wpływowych gwiazd, sporządzonej przez magazyn "OK!".

Wideo na temat: heidi klum na plaży
 • 65-letni miliarder na plaży z młodziutką żoną!

  Flavio Briatore (65 l.), włoski miliarder i były dyrektor zespołów Benetton i Renault w Formule 1, uwielbia otaczać się pięknymi kobietami. Spotykał się już z Heidi Klum, Naomi Campbell czy Mariah(...) Falco! Cała rodzina wypoczywała na włoskiej plaży i świetnie się bawiła. Dodatkowo żona miliardera onieśmielała swoją cudowną figurą!