• Informacje na temat:

  heidi klum pani

Artykuły na temat: heidi klum pani
 • Chłopak Heidi Klum jeszcze nigdy nie był tak długo w związku!

  Miłość Heidi Klum (42 l.) i Vito Schnabela (29 l.) kwitnie w najlepsze!

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...aktorka i jej narzeczony już wybierają imiona! Sama Jennifer Aniston nie potwierdziła jednak jeszcze tych informacji. Heidi Klum (40 l.) już nie ukrywa swojego związku z młodszym o 13 lat Vito(...) donoszą tabloidy, ze zdrowiem ukochanej babci Natalii Kukulskiej nie jest najlepiej. Piosenkarka skupiła się w ostatnich miesiącach głównie na opiece na chorą panią Halinką. Okres letni to jednak...

 • Ubezpieczy nogi na 100 tysięcy

  Kilka lat temu hollywoodzkie gwiazdy z dumą obwieszczały w mediach, jakie kwoty przeznaczyły na ubezpieczanie swoich boskich części ciała. I tak, supermodelka Heidi Klum ubezpieczyła lewą nogę na(...) rzecz warta ubezpieczenia u tej pani.

 • Ubierze Pierwszą Damę USA?

  Swoją nową kolekcją i pochlebnymi opiniami specjalistów podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody, Victoria Beckham udowodniła swoje zdolności projektantki. Teraz była członkini zespołu Spice Girls wyznała, że od dawna marzy o tym, by ubierać Pierwszą Damę USA - Michelle Obamę.

 • Anja Rubik nie wierzy w trendy

  Anja Rubik, światowej sławy modelka, która brała udział w kampaniach największych projektantów, jurorka i prowadząca polską edycję "Project Runway", zamierza wypuścić na rynek własną linię ubrań!

 • Anja Rubik: Chodzi o modę, a nie o życie

  Z modą na najwyższym światowym poziomie Anja Rubik ma do czynienia pół życia! Nic więc dziwnego, że została zaproszona do programu "Project Runway". Modelka opowiada, czego oczekuje po tym wyzwaniu.

 • MTV Europe Music Awards: Kasia Kowalska nagrodzona!

  W czwartek, 8 listopada, we frankfurckiej Festhalle punktualnie o godzinie 21, rozpoczęła się ceremonia wręczenia tegorocznych nagród MTV Europe Music Awards. Trzy statuetki zdobyła grupa Limp Bizkit a dwie Gorillaz. Nagrodę dla polskiego wykonawcy otrzymała - zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami - Kasia Kowalska. Imprezę zorganizowaną przez firmę Carlsberg w katowickim Spodku, zakonczyły występy łotewskiego zespołu BrainStorm i grupy ATC.