• Informacje na temat:

  heidi klum seal rozwód

Artykuły na temat: heidi klum seal rozwód
 • Heidi Klum i Seal oficjalnie rozwiedzeni!

  Heidi Klum (41 l.) w końcu odzyskała wolność! Modelka i Seal (51 l.) po dwóch latach oficjalnie przestali być małżeństwem.

 • Heidi Klum spędziła święta z byłym mężem!

  Heidi Klum (42 l.) i Seal (52 l.) zabrali swoje pociechy na kolację wigilijną. Przy stole zabrakło Vito Schnabela (29 l.)…

 • Seal chce wrócić do Heidi

  Wiadomość, że małżeństwo Heidi Klum i Seala się rozpada, spadła na wszystkich jak grom z jasnego nieba. Czytelnicy Pomponika też uważają, że jest to najbardziej szokujące rozstanie ostatnich tygodni: ponad połowa z Was stwierdziła, że bardziej zaskakujące od tego, przez jakie przeszła Katy Perry i Russell Brand. Po ogłoszeniu separacji Seal zaczął wypowiadać się na temat swojego życia prywatnego...

 • Śluby, dzieci i rozstania 2009 roku

  ...rodzinach między innymi: Nicole Richie i Joel Madden, Charlie Sheen i Brooke Mueller, Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick, Ben Affleck i Jennifer Garner, Heidi Klum i Seal, Sarah Michelle i Freddie(...) Lavigne i Deryck Whibley oraz Billy Joel i Katie Lee, a także Mel Gibson ze swoją małżonką. Mówi się, że rozwód będzie kosztował Mela połowę jego szacowanej na miliard dolarów fortuny - para nigdy nie...

 • Heidi Klum i Seal kłócą się o dzieci

  Miał być pokojowy i szybki rozwód, a zapowiada się na walkę z obu stron. Była niemiecka modelka Heidi Klum i brytyjski piosenkarz Seal kłócą się o to, gdzie zamieszka czwórka ich dzieci.

 • Heidi Klum rozwodzi się z Sealem

  Supermodelka Heidi Klum wniosła o rozwód z piosenkarzem Sealem - poinformowała jej rzeczniczka, odmawiając podania szczegółów.

 • Heidi Klum przerywa milczenie

  Niemiecka modelka Heidi Klum po raz pierwszy wypowiedziała się na temat rozstania z brytyjskim wokalistą Sealem.

 • Seal: Heidi to wspaniała kobieta

  W programie Ellen DeGeneres brytyjski wokalista Seal po raz pierwszy skomentował swoje rozstanie z niemiecką modelką Heidi Klum, z którą wychowywał czwórkę dzieci.

 • Seal i Heidi razem na święta

  Będący w trakcie rozwodu wokalista Seal i supermodelka Heidi Klum dla dobra swoich dzieci postanowili spędzić święta Bożego Narodzenia razem.

 • Śluby, dzieci i rozstania

  W 2009 roku byliśmy świadkami wielu ślubów i rozstań w błysku fleszy. Powitaliśmy też na świecie dzieci wielu gwiazd.

Wideo na temat: heidi klum seal rozwód
 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

 • Viviane chce się rozwieść

  Izraelski kandydat do Oscara 2015! Pokazywana na festiwalu w Cannes "Viviane chce się rozwieść" to przejmująca opowieść o walce kobiety o jej godność i niezależność we współczesnym Izraelu. Bohaterką tej historii jest Viviane Amsalem, która próbuje uzyskać rozwód ze swoim mężem Elizeuszem przed jedynym prawnym organem właściwym dla takich spraw w jej ojczyźnie - sądem rabinicznym. Kobieta i jej prawnik muszą zmierzyć się z bezkompromisową postawą Elizeusza, który ignoruje nawet zawiadomienia...

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.