• Informacje na temat:

  heidi klum topless

Artykuły na temat: heidi klum topless
 • Heidi Klum przyłapana na czułościach z nowym kochankiem!

  Heidi Klum (44 l.) i Tom Kaulitz (28 l.) ze słynnego Tokio Hotel nie mogli się od siebie oderwać podczas wspólnego urlopu w Meksyku.

 • Heidi Klum topless z 27-letnim kochankiem!

  ...40-letnia Heidi Klum po rozstaniu ze swoim ochroniarzem od trzech miesięcy romansuje z 27-letnim Vito Schnabelem, handlarzem dziełami sztuki i byłym kochankiem Demi Moore oraz Elle McPherson. Para spędza obecnie wspólne wakacje w Meksyku. Oczywiście w towarzystwie paparazzich. Jak oceniacie figurę byłej modelki po czterech porodach?

 • Internautom nie podoba się fakt, że Heidi Klum (40 l.), matka czworga dzieci, pokazuje się półnaga z kochankiem.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...z otoczenia sportsmenki zdradziła magazynowi "Rewia", że ostatnie omdlenie na finale Maratonu Warszawskiego związane jest właśnie z ciążą. Pozostaje pogratulować! 40-letnia modelka Heidi Klum zgorszyła rodaków, pojawiając się na plaży w Meksyku topless, do tego z dużo młodszym kochankiem Vito Schnabelem (27 l.). Niemcy zgodnie stwierdzili, że matce czwórki dzieci nie wypada. A wydawało się, że...

 • Topless-buźka od Heidi Klum

  Kto nie planuje żadnego wakacyjnego wyjazdu, ten atmosferę gorących wysp Bahama odnajdzie śledząc Twittera niemieckiej modelki Heidi Klum.

Wideo na temat: heidi klum topless
 • Poważny człowiek

  Judith i Larry przeżyli w małżeństwie dwadzieścia szczęśliwych lat. W każdym razie tak wydawało się Larry'emu. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu, zaskoczony mąż mógł powiedzieć tylko jedno: "Ja przecież nic nie zrobiłem". Mimo wszystko Larry postanowił podjąć poważne kroki aby ratować swoje małżeństwo. Niestety okazuje się, że im bardziej się stara, tym bardziej los mu nie sprzyja. Gdy załamany Larry przypadkowo odkrywa opalającą się topless sąsiadkę, posiadaczkę niebieskich oczu,...