• Informacje na temat:

  heidi montag zdjęcia

Artykuły na temat: heidi montag zdjęcia
 • Gwiazda reality show odwołuje rozwód

  Heidi Montag , uczestniczka programu "Wzgórza Hollywood", postanowiła odwołać rozwód ze Spencerem Prattem . Para ogłosiła, że zrobi wszystko, by uratować swoje małżeństwo.

 • Kto zastąpi Megan Fox?

  ...rzecznik modelki. Po rezygnacji Megan Fox o rolę ubiegają się podobno także Gemma Arteton, Heidi Montag i Brooklyn Decker. Jeśli rola faktycznie przypadnie Rosie Huntington-Whitely to zagra ona ukochaną Shia LaBeoufa i wystąpi obok Patricka Dempseya, Johna Malkovicha i Kena Jeonga. Zdjęcia rozpoczną się w lipcu.

 • Celebrytka odwołuje rozwód

  Gwiazda reality show "Wzgórza Hollywood" - Heidi Montag - postanowiła odwołać swój rozwód ze Spencerem Prattem. Para ogłosiła , że zrobi wszystko, aby uratować swoje małżeństwo.

 • Megan Fox była za chuda?

  Portal The Wrap sugeruje, że prawdziwym powodem, dla którego Megan Fox nie wystąpi w kolejnej części "Transformers" była zbyt szczupła sylwetka aktorki.

Wideo na temat: heidi montag zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...