• Informacje na temat:

  helena bonham carter wiek

Artykuły na temat: helena bonham carter wiek
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #16

  ...planowanych sezonów. W trzecim sezonie główne role zagrają Olivia Colman, Tobias Menzies, Helena Bonham Carter, Ben Daniels. * Trzeci sezon . Altered Carbon Najnowsza odsłona serialu będzie składać(...) zaczynają się panoszyć siły zła". Tego samego dnia pojawią się najnowsze odcinki (druga część czwartego sezonu) "Ubreakable Kimmy Schmidt". W wieku 14 lat Kimmy Schmidt została porwana przez...

 • Czy Hollywood doceni w końcu króla?

  "Jak zostać królem" ma szansę przełamać złą passę brytyjskich monarchów na oscarowej gali. Do tej pory nominowano do Nagrody Akademii już sporo filmów o brytyjskim dworze, jednak zwykle przegrywały one w swoich kategoriach.

 • Tim Burton: To ona zadzwoniła do mnie

  Michelle Pfeiffer wystąpiła w najnowszym obrazie Tima Burtona, gotyckiej komedii "Mroczne cienie". Przy tej okazji reżyser opowiedział o współpracy z aktorką, z którą miał okazję spotkać się już w 1992 roku, przy okazji filmu o Batmanie.

 • Johnny Depp wampirem alfa?

  Johnny Depp uważa, że zdetronizował dotychczasowego "króla wampirów", Roberta Pattinsona. Zdaniem aktora, Barnabas Collins, którego zagrał w "Mrocznych cieniach", jest bardziej męskim krwiopijcą niż Edward Cullen, bohater ekranizacji sagi "Zmierzch".

 • Parodia władzy, krew wampira

  "Dyktator" z kolejnym komediowym wcieleniem Saszy Barona Cohena oraz "Mroczne cienie" Tima Burtona z wampiryczną rolą Johnny'ego Deppa to najważniejsze premiery tygodnia. Do kin trafia również w piątek "Moje życie" - filmowa spowiedź Romana Polańskiego.

 • "Mroczne cienie" na DVD i Blu-ray

  "Mroczne cienie" to już ósmy wspólny film Tima Burtona i Johnny'ego Deppa - duetu, który wcześniej stworzył takie dzieła, jak "Edward Nożycoręki", "Ed Wood" czy "Charlie i fabryka czekolady". Przezabawna opowieść o wampirze, próbującym odnaleźć się we współczesnym świecie, debiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films 5 października.

 • Lepsi od oryginału

  Zagraj autentyczną postać, a dostaniesz Oscara - mówi się obecnie w Hollywood. I jak się okazuje, stwierdzenie to wcale nie jest bezzasadne.