• Informacje na temat:

  helena englert

Artykuły na temat: helena englert
 • Helena Englert znów kłóci się z ojcem! Problemy wróciły?

  Było już tak dobrze i wszystko wskazywało na to, że konflikt w domu Englertów został zażegnany. Niestety wygląda na to, że Helena Englert (18 l.) znów nie ma najlepszych kontaktów ze swoim ojcem, Janem Englertem (74 l.).

 • Małgorzata Szumowska w konkursie Berlinale!

  Nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało" został zakwalifikowany do Konkursu Głównego 65. MFF Berlinale i jest drugim z rzędu, po głośnym "W imię...", obrazem reżyserki, który będzie reprezentował nasz kraj w walce o prestiżowego Złotego Niedźwiedzia.

 • Helena Englert wyprowadzi się od rodziców? "Według niej to świetny pomysł"

  Córka Jana Englerta (73 l.) i Beaty Ścibakówny (48 l.), Helena Englert (17 l.), wkrótce wyprowadzi się od rodziców? Podobno nastolatka ma właśnie taki plan.

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • Helena Englert szykuje się na studia w Londynie. Trudna rozłąka z rodzicami

  Idą wielkie zmiany. W rodzinie Beaty Ścibakówny (50 l.) i Jana Englerta (75 l.) szykuje się bolesne rozstanie. Córka pary, Helena Englert, osiągnęła już pełnoletność i wkrótce wyfrunie z gniazda. I to daleko, bowiem ponoć marzy o studiach w Londynie…

 • "Body/Ciało": Przypowieść o współczesnym człowieku

  Przypowieść o współczesnym człowieku i jego lękach oraz o tym, że nie widzimy tego, co jest najbliżej nas - tak swój film "Body/Ciało", w którym występuje m.in. Janusz Gajos, opisała Małgorzata Szumowska.

 • Helena Englert: To będzie dla niej trudny rok! Rodzice jej pomogą?

  Helena Englert ( 17 l.) nie należała do grzecznych nastolatek. Jej rodzice Jan Englert (74 l.) i Beata Ścibakówna (49 l.) stracili przez nią wiele nerwów, ale teraz zrobią wszystko, by pomóc ukochanej córce.

 • Berlinale: Szumowska pokazała nowy film

  Małgorzata Szumowska pokazała w poniedziałek, 9 lutego, na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale swój nowy film "Body/Ciało" ubiegający się w konkursie głównym o Złotego Niedźwiedzia. Ze względu na duże zainteresowanie pokaz prasowy odbył się w dwóch kinach.

 • Helena Englert szykuje się do wyjazdu za granicę? Co na to ojciec?

  Helena Englert (17 l.) ponoć zamarzyła, aby podjąć studia za granicą! Jest jednak pewien kłopot. Jak czytamy w jednej z gazet, zgodzić się na to nie chce jej ojciec, Jan Englert (75 l.). O interwencję nastolatka miała poprosić… Annę Dymną (66 l.)

 • Startuje Berlinale 2015

  W czwartek, 5 lutego, w Berlinie rozpocznie się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

Zdjęcia na temat: helena englert
Wideo na temat: helena englert
 • "Barwy szczęścia": Młodzi w natarciu

  Patryk Cebulski, Helena Englert i Wiktoria Gąsiewska. - Dorastanie na planie serialu zdecydowanie zmienia człowieka. Przede wszystkim ciągle obracasz się w gronie starszych od ciebie ludzi – wszyscy są(...) Erykowi – stwierdza Jakub Dmochowski. A co na to odtwórczyni roli Angeli Helena Englert? - Niestety Eryk został w oczach Angeli odsunięty na bok – na drugi lub też trzeci plan – i (ona) widzi

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Ścibakówna zadowolona, że wkręciła córkę do filmu!

  Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta Helena, mimo młodego wieku już zadebiutowała rolą w filmie. Mama jest bardzo szczęśliwa z tego powodu i zapewnia, że nie będzie odradzać córce rozwijania kariery aktorskiej! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

Dyskusje na temat: helena englert