• Informacje na temat:

  helena i olga

Artykuły na temat: helena i olga
 • Olga Frycz: Jednak wróci do byłego partnera? Zaskakujące wieści

  Jakiś czas temu Olga Frycz (33 l.) i jej partner Grzegorz Sobieszka (36 l.) po ponad trzech latach związku postanowili się rozstać. Para doczekała się wspólnego dziecka i oboje stwierdzili, że dla jego dobra będą utrzymywać ze sobą wzorowe relacje. Tak też się stało. Jednak jak donosi tygodnik "Na żywo", prawdopodobnie aktorka i jej były partner, znów dadzą sobie drugą szansę!

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

 • Olga Frycz wpadła w poważne tarapaty! Bieda zajrzała jej w oczy?

  Po rozstaniu z narzeczonym, Grzegorzem Sobieszkiem, nie wiedzie jej się najlepiej. Olga Frycz została sama z malutką córeczką. Od kiedy straciła rolę w "M jak miłość", niewiele pracuje. Poświęciła(...) z Helenką, że zmizerniała.  Kolejny cios spadł na nią tuż przed świętami, gdy trafiła do szpitala. Olga jest mocno związana z rodziną mieszkającą w Krakowie, ale choroba nie pozwoliła jej na podróż...

 • Janusz Gajos o filmie "Body/Ciało": Wielka tajemnica

  - Nie widziałem polskiego filmu, który byłby podobny do tego, który właśnie nakręciliśmy - powiedział Janusz Gajos w rozmowie z Interią podczas Berlinale. Piątego dnia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, 9 lutego, miał premierę najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", w którym wybitny polski aktor gra główną rolę.

 • Najnowsze zdjęcie Olgi Frycz wzbudziło sensację!

  Aktorka Olga Frycz postanowiła udać się na krótki urlop. W sieci udostępniła zdjęcie prosto z lotniska, a internauci szybko zwrócili uwagę na pewien szczegół. "Dlaczego pani tak chudnie?" - pytali w komentarzach.

 • Agnieszka Mandat: Pierwsza główna rola

  Agnieszka Mandat powiedziała w jednym z niedawnych wywiadów, że rolę życia ma ciągle jeszcze przed sobą. Być może jest ona bliżej, niż aktorka sądziła.

 • Olga Frycz rozstała się z narzeczonym! Jest oficjalne oświadczenie!

  Olga Frycz (32 l.) wydawała się bardzo szczęśliwa, będąc w związku z Grzegorzem Sobieszkiem. Okazało się jednak, że nie do końca tak było i para właśnie ogłosiła rozstanie, zaskakując tym fanów.

 • Estoński twórca filmów animowanych Priit Pärn otrzyma Smoka Smoków

  Estoński twórca filmów animowanych Priit Pärn otrzyma Smoka Smoków podczas 55. edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego (31 maja - 7 czerwca).

 • Olga Frycz pokazała twarz córeczki! Ależ ona urocza!

  Olga Frycz (31 l.) kilka dni temu została pierwszy raz mamą. Nie poszła jednak za modą dyktowaną przez inne sławne mamy i nie ukrywała swojej ciąży, wręcz przeciwnie - chętnie o niej pisała. Teraz również nie ma nic do ukrycia i właśnie pochwaliła się swoją uroczą córeczką!

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

Wideo na temat: helena i olga
 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

 • Portret o zmierzchu

  Atrakcyjna trzydziestoparoletnia Marina pracuje jako psycholog z trudnymi dziećmi. Jej życie wydaje się poukładane i szczęśliwe. Ale to pozory. Marina przechodzi bowiem głęboki kryzys małżeński i zawodowy. Nie kocha męża, porażają ją też wszechobecna obojętność i znieczulica, które widzi na każdym kroku. Pewnego wieczoru, po naprawdę pechowym dniu, Marina niespodziewanie staje się ofiarą przemocy seksualnej. Przeżyte upokorzenie i ból wywracają jej świat do góry nogami. Odtąd jedynym, czego...

 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.

Dyskusje na temat: helena i olga
 • Re: "M jak miłość": Olga Frycz spaliła za sobą mosty?

  Jestem zażenowana sposobem w jaki pani Frycz pożegnała się z rolą i serialem. Nabrałam pewności, że tej młodej osobie brakuje po prostu klasy. Swoją wypowiedzią zdeprecjonowała pracę innych (nota bene lepszych) aktorów. Nie wiem jaka rola czeka na panią Olgę w najbliższej przyszłości - być może rola na miarę Oscara i stąd takie zadufanie w sobie. Wiem natomiast, że los bywa złośliwy i obraca na niekorzyść człowieka właśnie takie sytuacje.

 • Re: ​"Daleko od noszy": Syn znanych aktorów dostał rolę w nowym serialu TVP

  niczego nie zawdzięcza rodzicom aktorom, podobnie jak Olga Frycz, Zofia Zborowska, Maria Seweryn, Mateusz Damięcki, Bronka Zamachowska, która zagrała u Wajdy, teraz wschodzącą gwiazdą jest Helena

 • Re: "M jak miłość": Sprawdzian uczuć

  , Florentyna, Franciszka, Fryda, Fryderyka , Gabriela, Gaja, Galla, Genowefa, Gerarda, Gerda, Gertruda, Ginewra, Gizela, Gloria, Gosława, Gracja, Gracjana, Grażyna, Greta, Gustawa , Halina, Hanna, Helena, Helga(...), Monika ,Nadia, Nadzieja, Natalia, Natasza, Nela, Nikola, Nikoleta, Nina, Noemi, Nonna, Norberta , Oda, Odeta, Ofelia, Oksana, Oktawia, Olga, Olimpia, Oliwia, Oriana, Oswalda, Otylia, Owidia , Palmira