• Informacje na temat:

  helena i olga

Artykuły na temat: helena i olga
 • Olga Frycz pokazała twarz córeczki! Ależ ona urocza!

  Olga Frycz (31 l.) kilka dni temu została pierwszy raz mamą. Nie poszła jednak za modą dyktowaną przez inne sławne mamy i nie ukrywała swojej ciąży, wręcz przeciwnie - chętnie o niej pisała. Teraz również nie ma nic do ukrycia i właśnie pochwaliła się swoją uroczą córeczką!

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

 • "M jak miłość": Radek ma dziecko z dziewczyną, z którą chodził do liceum?

  ...uroczej Kalinki (Helena Kijewska). - Ja do Radka, pracuje tutaj? - zapyta Olgę. - Chciałam mu zrobić niespodziankę, dlatego wzięłam ze sobą Kalinkę. Tak dawno się nie widzieli - doda. Górecka będzie(...) - powie Oldze. Po rozmowie z Radkiem Olga pojedzie do ojca. Wykrzyczy mu prosto w twarz, że manipuluje ludźmi, a jego informatorzy, którym zlecił wygrzebanie brudów na temat jej chłopaka, musieli...

 • Janusz Gajos o filmie "Body/Ciało": Wielka tajemnica

  - Nie widziałem polskiego filmu, który byłby podobny do tego, który właśnie nakręciliśmy - powiedział Janusz Gajos w rozmowie z Interią podczas Berlinale. Piątego dnia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, 9 lutego, miał premierę najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", w którym wybitny polski aktor gra główną rolę.

 • "Diagnoza": Beata Ścibakówna cierpliwie czekała na swoje pięć minut

  Beata Ścibakówna, czyli doktor Olga Bujak z "Diagnozy", wyznała niedawno w wywiadzie, że kiedy była studentką, jej przyszły mąż - Jan Englert, czyli niezapomniany Rajmund Wrotek z "Domu" - powiedział jej, że jej czas jako aktorki nadejdzie, gdy skończy 45 lat. Nie pomylił się...

 • Agnieszka Mandat: Pierwsza główna rola

  Agnieszka Mandat powiedziała w jednym z niedawnych wywiadów, że rolę życia ma ciągle jeszcze przed sobą. Być może jest ona bliżej, niż aktorka sądziła.

 • Gwiazdy na premierze filmu "Oszukane"

  Dziś na ekrany polskich kin wchodzi film "Oszukane", w którym główne role grają aktorki-bliźniaczki Karolina i Paulina Chapko, czyli Helena Podleśna z "M jak miłość" i sierżant Karolina Górska z "Ojca Mateusza".

 • Estoński twórca filmów animowanych Priit Pärn otrzyma Smoka Smoków

  Estoński twórca filmów animowanych Priit Pärn otrzyma Smoka Smoków podczas 55. edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego (31 maja - 7 czerwca).

 • Długo nie zejdą z... afisza!

  Piotr Gąsowski, czyli doktor Czesław Basen z "Daleko od noszy", i Olga Bończyk, czyli doktor Edyta Kuszyńska z "Na dobre i na złe", mają powody do zadowolenia. Dlaczego?

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

Dyskusje na temat: helena i olga
 • Re: "M jak miłość": Olga Frycz spaliła za sobą mosty?

  Jestem zażenowana sposobem w jaki pani Frycz pożegnała się z rolą i serialem. Nabrałam pewności, że tej młodej osobie brakuje po prostu klasy. Swoją wypowiedzią zdeprecjonowała pracę innych (nota bene lepszych) aktorów. Nie wiem jaka rola czeka na panią Olgę w najbliższej przyszłości - być może rola na miarę Oscara i stąd takie zadufanie w sobie. Wiem natomiast, że los bywa złośliwy i obraca na niekorzyść człowieka właśnie takie sytuacje.

 • Re: ​"Daleko od noszy": Syn znanych aktorów dostał rolę w nowym serialu TVP

  niczego nie zawdzięcza rodzicom aktorom, podobnie jak Olga Frycz, Zofia Zborowska, Maria Seweryn, Mateusz Damięcki, Bronka Zamachowska, która zagrała u Wajdy, teraz wschodzącą gwiazdą jest Helena

 • Re: "M jak miłość": Sprawdzian uczuć

  , Florentyna, Franciszka, Fryda, Fryderyka , Gabriela, Gaja, Galla, Genowefa, Gerarda, Gerda, Gertruda, Ginewra, Gizela, Gloria, Gosława, Gracja, Gracjana, Grażyna, Greta, Gustawa , Halina, Hanna, Helena, Helga(...), Monika ,Nadia, Nadzieja, Natalia, Natasza, Nela, Nikola, Nikoleta, Nina, Noemi, Nonna, Norberta , Oda, Odeta, Ofelia, Oksana, Oktawia, Olga, Olimpia, Oliwia, Oriana, Oswalda, Otylia, Owidia , Palmira