• Informacje na temat:

  helena z m jak milosc

Artykuły na temat: helena z m jak milosc
 • Helena Majdaniec: Marzyła, aby znów pokochać

  ...przepadło, uciekło i dziśjestem sama - wyznała Helena Majdaniec (†60) w książce "Jutro będzie dobry dzień". Odeszła nagle, dwa dni po tym, jak publicznie zdobyła się na wyznanie, że chciałaby raz(...) - wspominała Helena. Pierwszy skandal wywołała już jako licealistka. Bez zgody dyrekcji szkoły wystąpiła w reklamie szamponu do włosów. Nauczyciele byli zszokowani, widząc uczennicę na ekranie...

 • Polska aktorka Aleksandra Prykowska twarzą L'Oreal

  Aleksandra Prykowska dołączyła do elitarnego grona gwiazd reklamujących ekskluzywne kosmetyki. Na świecie twarzami marki L'Oreal były m.in.: Jane Fonda, Helen Mirren czy Eva Longoria.

 • M jak miłość

  ...), Mikołaj Roznerski (Marcin), Aleksander Sosiński (Orski), Wojciech Wysocki (Górecki), Katarzyna Grabowska (Olga), Andrzej Młynarczyk (Tomek), Helena Czapczuk (Ola)

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • "M jak miłość": Babcine przesłuchanie

  Zabrzmiało to dość groźnie - zażartuje Monika (Anna Wendzikowska), gdy babcia (Magdalena Zawadzka) powie jej, że przyjechała do Polski, by zająć się nią i jej córeczką Oleńką (Helena Czapczuk).

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

 • "Barwy szczęścia": Pippi Langstrumpf z tatuażem - rozmowa z Heleną Englert

  ...miała w sobie nutkę ekstrawagancji, która nie do końca wpisuje się w szablon wrażliwej nastolatki po przejściach. Biorąc pod uwagę, jak się ubiera, zachowuje i jaki ma sposób myślenia, dochodzę do wniosku(...) pod tą maską skrywa wrażliwość, co widzowie zobaczą zwłaszcza w scenach z Kajtkiem (Jakub Dmochowski - przyp. aut.). Co w najbliższych odcinkach wydarzy się w życiu twojej bohaterki? - Pierwsze...

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

 • "M jak miłość": Frycz rozstała się z partnerem! Jest oświadczenie

  Aktorka Olga Frycz, czyli niezapomniana Ala Zduńska z "M jak miłość", w specjalnym oświadczeniu, opublikowanym w mediach społecznościowych, wyznała, jakie były powody decyzji o rozstaniu z ojcem jej dziecka.

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

Zdjęcia na temat: helena z m jak milosc