• Informacje na temat:

  helena z ogniem i mieczem

Artykuły na temat: helena z ogniem i mieczem
 • Aleksander Domogarow: Co się stało ze słynnym Bohunem z "Ogniem i mieczem"?

  Zdobył nasze serca jedną mistrzowską szarżą: rolą Bohuna, zakochanego na zabój w Helenie. Szlachcianka w „Ogniem i mieczem” dała Kozakowi kosza, za to w „realu” chciały mu to wynagrodzić miliony Polek! Media też oszalały na jego punkcie, proponując liczne sesje zdjęciowe i wywiady. W jednym z nich dziennikarka spytała: „Jaki pan ma sposób na stres?”. „Jak każdy normalny facet: 250 gramów i spać...

 • Mija 15 lat od premiery "Ogniem i mieczem"

  15 lat temu, 8 lutego 1999 roku, na ekrany polskich kin trafiła ekranizacja "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana. Pamiętacie, kto wcielił się w bohaterów Sienkiewicza?

 • Izabella Scorupco pochwaliła się ponętnym biustem! Nieźle rozgrzała fanów!

  Izabella Scorupco ma 48 lat, ale wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna sporo młodsza koleżanka. Aktorka od zawsze zachwycała urodą, a mężczyźni tracili dla niej głowę. Do tego z wiekiem wygląda coraz lepiej. Iza zdaje sobie z tego sprawę, więc nie szczędzi fanom seksownych fotek. Na najnowszym zdjęciu słynna Helene Kurcewiczówna z "Ogniem i mieczem" ponętnie wypina biust przed obiektywem...

 • Scorupco: Dumna z bycia Polką

  Izabella Scorupco - dla jednych "Dziewczyna Bonda", dla innych Helena Kurcewiczówna z "Ogniem i mieczem". Aktorka przekonuje, że nigdy nie zapomina o swoich korzeniach. Zapewnia, że jest dumna z bycia Polką, a świadczy o tym choćby subtelny symbol widoczny na jej nadgarstku. Jest nim tatuaż z wizerunkiem Orła Białego.

 • Scorupco wróciła

  Izabella Scorupco - dziewczyna Bonda i piękna Helena z miniserialu "Ogniem i mieczem" - odwiedziła Polskę. Promowała najnowszą serię kosmetyków marki Dr Irena Eris.

 • Ewa Wiśniewska kończy 70 lat

  Ewa Wiśniewska, znana z serialu "Doktor Ewa" oraz filmów "Cudzoziemka" i "Ogniem i mieczem", aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, kończy w środę, 25 kwietnia, 70 lat.

 • "Wspaniałe stulecie": Orient podbija serca

  ...przeciwko, by wziął mnie w jasyr - takie komentarze czytamy w internecie. W niektórych autorki porównują go do Skrzetuskiego, czyli Michała Żebrowskiego z "Ogniem i mieczem". Aktor grający Beja nazywa się(...) w pałacu Topkapi, mogą się trochę rozczarować. Jego pomieszczenia nie są tak okazałe, a sułtańskie komnaty wyglądają skromniej niż w serialu. No cóż, czego się nie robi, by olśnić widzów... HELENA...

 • Orzeł dla Jerzego Hoffmana!

  Reżyser Jerzy Hoffman ( "Potop" , "Ogniem i mieczem" , "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" ) został tegorocznym laureatem Nagrody Filmowej Orła 2006, przyznawanej za Osiągnięcia Życia. Nazwisko laureata ogłoszono w poniedziałek, 20 lutego, w Warszawie.

 • Weekend w serialach

  ...z osobistą asystentką ofiary. Wkrótce wpadają na ślad Głowackiego. "Ogniem i mieczem" odc.4 Rzędzian, Wołodyjowski i Zagłoba ratują Helenę z niewoli w Czarcim Jarze. Polacy, pod wodzą księcia...

 • Scorupco wraca do Polski

  Mogło się wydawać, że piękna aktorka zapomniała o Polsce. Izabella Scorupco na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, a u nas nie było jej kilka lat. Ale to się zmieni.

Zdjęcia na temat: helena z ogniem i mieczem