• Informacje na temat:

  helenka córka rubika

Artykuły na temat: helenka córka rubika
 • Piotr Rubik wyproszony z restauracji Anny Woźniak-Starak! Ale afera!

  Piotr Rubik razem z żoną Agatą (33 l.) oraz córkami Helenką (10 l.) i Alicją (6 l.) wybrali się w miniony weekend do warszawskich Łazienek Królewskich, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i złapać ostatnie promienie słońca w tym roku.  Nie jest tajemnicą, że Rubik ( sprawdź! ) często bywa w tych rejonach, gdyż uważa te okolice za bardzo atrakcyjne. Gwiazdor wraz z rodziną lubi także...

 • "Mali giganci": Piotr Rubik szuka wokalistów w programie

  Piotr Rubik, trener "Małych gigantów" w programie TVN będzie szukał dzieciaków, które zaśpiewają... na jego płycie. "Jak program się skończy, to będę miał już obsadę" - mówi PAP Life kompozytor.

 • Agata Rubik ma dość. Zatrudniła nianię!

  Agata Rubik (27 l.), wychodząc za "maestra" Piotra Rubika (45 l.), wiedziała, że do jej obowiązków będzie należało prowadzenie domu i zajmowanie się dziećmi. Wygląda jednak na to, że dziewczyna ma już dość bycia wyłącznie nianią i gosposią.

 • Piotr Rubik śpiewa z córką. Zobacz!

  Na naszych stronach możecie premierowo zobaczyć teledysk "Piosenka dla Helenki" , w którym Piotr Rubik śpiewa i występuje ze swoją 2,5-letnią córeczką.

 • Piotr Rubik rozpieszcza swoje córki. Wyjdzie im to na dobre?

  W rozmowie "Super Expressem" muzyk zdradza, jakim jest ojcem. Rubik stara się, aby jego kariera nie rozwijała się kosztem rodziny. Jak podkreśla, Helenka (6 l.) i Alicja (2 l.) są dla niego najważniejsze! "Nie potrafię oprzeć się życzeniom swoich córeczek, które rozpieszczam, ale zachowuję przy tym zdrowy rozsądek" - przekonuje na łamach dziennika. Rubik postanowił dać też kilka wskazówek...

 • Piotr Rubik napisał bajkę dla dzieci

  21 maja ukazały się napisane przez popularnego kompozytora Piotra Rubika "Bajki z Zielonego Lasu".

 • Piotr Rubik w szczerym wywiadzie. Przyznaje, że młodsza żona nie ma z nim łatwo

  .... Kiedy starsza córka, Helenka, skończyła 2,5 roku, nagrałem z nią duet. Zrobiliśmy to, żebyśmy mieli pamiątkę. Dziś dostrzegam u niej zdolności do reżyserowania i pisania tekstów. Ma dopiero 10 lat, ale...

 • Rubik do Ameryki z dzieckiem

  Jesienią Piotr Rubik (42 l.) zagra serię koncertów dla amerykańskiej Polonii.

 • Piotr Rubik robi z córki drugą Suri Cruise!?

  ...uczynił główną bohaterkę i również dał jej na imię Helenka. Kompozytor nie od dziś otwiera przed nią drzwi do show-biznesu... "Córka nagrała z nim piosenkę na jego płytę i występowała obok niego na(...). Dziewczynka przyciągała uwagę przybyłych, ale przyczyna zainteresowania raczej nie przyniesie chwały jej rodzicom. Helenka miała bowiem na nogach złote buciki na obcasie, które – delikatnie rzecz ujmując...

 • Piotr Rubik ma drugą córkę

  W sobotę (25 maja) na świat przyszła druga córka kompozytora Piotra Rubika.

Zdjęcia na temat: helenka córka rubika
 • Piotr Rubik z córką Helenką
 • Piotr Rubik z córką Helenką
 • Piotr Rubik z córką Helenką
Wideo na temat: helenka córka rubika
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.