• Informacje na temat:

  hemingway

Artykuły na temat: hemingway
 • Iga Lis w końcu pokazała zdjęcie z Taco Hemingwayem! Po takim czasie!

  Pierwsze plotki o tym, że Iga Lis (19 l.) spotyka się ze słynnym raperem Filipem Szczęśniakiem, bardziej znanym jako Taco Hemingway (29 l.), pojawiły się wiosną 2018 roku. Para jednak dopiero teraz zdecydowała się na pokazanie wspólnego zdjęcia.

 • Denzel Washington nie ma litości

  Były agent w bardzo nietypowy sposób stara się odkupić złe czyny, dokonane na zlecenie CIA. Zaczyna zatem prywatną praktykę jako... spec od rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. Uwaga, spotkanie z młodziutką prostytutką pchnie go w ręce rosyjskiej mafii. Film "Bez litości" wchodzi na ekrany polskich kin 26 października.

 • Iga Lis i Taco Hemingway na wspólnym zdjęciu

  Iga Lis (18 l.) w końcu pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Filipem Szcześniakiem (28 l.), znanym jako Taco Hemingway.

 • "Bez litości" : Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?

 • Dawid Podsiadło i Taco Hemingway "nie przepadają za sobą"

  Dawid Podsiadło (25 l.) i Taco Hemingway (28 l.) poinformowali, że szykują wspólny koncert. W kuluarach plotkuje się jednak, że panowie za sobą nie przepadają. Czy faktycznie?

 • Bill Nighy: Chciwy piękna

  Popularność zyskał po 50-tce, gdy zagrał rockmana w "To właśnie miłość". Po tym filmie świat oszalał na jego punkcie.

 • Iga Lis i Taco Hemingway naprawdę są parą?! Te zdjęcia mówią wszystko!

  Iga Lis (19 l.) i Taco Hemingway (27 l.) nie potwierdzili tych informacji. Zrobiły to za nich osoby z ich otoczenia...

 • Hemingway x 2

  Aktorka Mariel Hemingway ("Manhattan", "Star 80", "Deconstructing Harry") zadebiutuje jako reżyserka. Zamierza zrealizować film na podstawie wspomnień swego dziadka, słynnego pisarza Ernesta Hemingway'a. Historia opowiadać będzie o życiu pisarza w Paryżu lat 20. Mariel Hemingway zamierza w "A Moveable Feast" zagrać także niewielką rolę.

 • Taco Hemingway wydał nową płytę! "Cafe Belga" będzie o jego związku z Igą Lis?

  Taco Hemingway zaskoczył swoich fanów i bez żadnej zapowiedzi wydał nową płytę "Cafe Belga". Teraz wszyscy szukają, w których piosenkach rapuje o Idze Lis...

 • Hemingway żoną Schwarzeneggera

  Mariel Hemingway ("Star 80", "Manhattan", "Ukryta prawda" ) wcieli się w biograficznym filmie o byłej gwieździe kina akcji, obecnie gubernatorze stanu Kalifornia, Arnoldzie Schwarzeneggerze ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) w Marię Shriver, żonę gwiazdora ekranu i sceny politycznej. Telewizyjna opowieść realizowana jest dla stacji A&E.

Zdjęcia na temat: hemingway
Wideo na temat: hemingway
 • Taco Hemingway dobrym materiałem na zięcia? Reakcja Kingi Rusin natychmiastowa!

  Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya wzbudza ogromne emocje. Idol nastolatek i córka znanych telewizyjnych gwiazd niechętnie opowiadają o swoim uczuciu, choć przestali już się tak ukrywać ze swoją miłością. Media oczywiście piszą im już scenariusze na przyszłość. Ostatnio pojawiła się informacja, że raper i Lisówna już planują ślub! Wielu zachodzi w głowę, co o takim zięciu sądzi mama Igi. Gadatliwa

Dyskusje na temat: hemingway
 • Re: Legendarna aktorka przeżyła... własną śmierć!

  Wielki Ernest Hemingway stwierdził że człowiek MYŚLĄCY musi być NIEWIERZĄCY.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Co dalej z serialem?

  Parę lat temu do firmy, w której pracuję, przyjechali Amerykanie. Luźna rozmowa przy kawie i wtedy jeden z nich mówi: wiesz, jednak wasza kultura, wiedza o kulturze, to nie to co nasza. -Tak? mówię mu, to wymień dziesięciu pisarzy amerykańskich. -Bąknął coś "Faulkner, Hemingway" i dalej nic. Widzisz,, mówię mu, a ja ci zaraz wymienię piętnastu. A nie pytam cię już o francuskich, niemieckich