• Informacje na temat:

  henry cavill zdjęcia

Artykuły na temat: henry cavill zdjęcia
 • "The Witcher": Zdjęcia do "Wiedźmina" rozpoczną się już wkrótce?

  Czyżby zdjęcia do "Wiedźmina" miały rozpocząć się lada dzień? Henry Cavill, czyli serialowy Geralt, zamieścił na Instagramie zdjęcie z dość interesującym opisem.

 • Po Batmanie czas na Supermana

  Chicago udawało już Gotham City, tym razem kolej na Metropolis. W "Wietrznym Mieście" niebawem wyląduje bowiem Superman.

 • "The Witcher": Rusza produkcja! Pierwsze zdjęcie Geralta

  Netflix udostępnił właśnie pierwsze zdjęcie Henry'ego Cavilla w roli Geralta z Rivii. Zaznaczmy, że jest to ujęcie *testowe*. Zdjęcia rozpoczną się wkrótce na Węgrzech.

 • Amy Adams oddała żołnierzowi miejsce w samolocie

  Nominowana do Oscara Amy Adams, zaskoczyła amerykańskiego żołnierza, oferując mu swój bilet na przelot pierwszą klasą i zajmując jego miejsce w klasie ekonomicznej. Wzbudziła tym samym niemałe zamieszanie na pokładzie.

 • Nowy serial od stycznia

  HBO zaprasza na nowy serial "Dynastia Tudorów" z Jonathanem Rhys Meyersem w roli głównej. Dziesięcioodcinkowa produkcja prezentuje wczesne lata panowania legendarnego władcy Henryka VIII. Serial otrzymał dwie nominacje do Zloty Globów 2008. Premierowe odcinki będzie można oglądać od wtorku, 8 stycznia o godz. 20:10 w HBO...

 • Nowy projekt Guya Ritchie'ego

  9 września rozpoczynają się zdjęcia do filmu "The Man from U.N.C.L.E". Jest to pierwszy wspólny projekt reżysera Guy'a Ritchie'ego i producenta Lionela Wigrama, jaki ma zostać wyprodukowany przez założoną przez nich firmę Ritchie/Wigram Productions.

 • Bond w Czechach i RPA

  Nowy film o brytyjskim agencie 007 Jamesie Bondzie, zatytułowany "Casino Royale", będzie kręcony w Czechach i RPA - poinformował w poniedziałek, 10 października, czeski dziennik "Mlada fronta Dnes". Reżyser Martin Campbell zamierza rozpocząć zdjęcia w styczniu 2006 roku.

 • Mickey Rourke zagra... boga

  Mickey Rourke wkrótce wcieli się w rolę... boga. Gwiazdor podpisał kontrakt na udział w superprodukcji "War of Gods" w reżyserii Tarsema Singha.

 • Bonda poznamy 14 października!

  W najbliższy piątek, 14 października, poznamy nazwisko odtwórcy roli Jamesa Bonda. Informacja zostanie ujawniona podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się w Londynie - poinformowali producenci filmu z wytwórni Sony Pictures Entertainment.

 • John Hurt w roli Zeusa

  John Hurt, znany m.in. z serii filmów o Harrym Potterze oraz Isabel Lucas, jedna z bohaterek obrazu "Transformers: Zemsta upadłych" wystąpią w mitologicznej produkcji "Immortals".

Zdjęcia na temat: henry cavill zdjęcia
Wideo na temat: henry cavill zdjęcia
 • Co nas kręci, co nas podnieca

  Po sukcesach ostatnich filmów, Woody Allen powraca z nową komedią, w zgodnej opinii widzów i krytyków, najśmieszniejszą od lat: "Co nas kręci, co nas podnieca". W Cannes najnowsza produkcja Allena została przyjęta entuzjastycznie - publiczność nagrodziła film owacją na stojąco. Fabuła, jak zwykle u mistrza pikantnego humoru, porusza tematykę relacji damsko - męskich, które są dla Allena niewyczerpanym źródłem komediowych inspiracji. 20-letnia Melody (Evan Rachel Wood) ucieka od...

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.

Dyskusje na temat: henry cavill zdjęcia