• Informacje na temat:

  henry cusick, ian aktor

Artykuły na temat: henry cusick, ian aktor
 • Desmond będzie bronił prawa i porządku

  Henry Ian Cusick, gwiazdor niedawno zakończonego serialu "Zagubieni", znalazł sobie już nowe aktorskie wyzwanie. Po wakacjach zobaczymy go produkcji stacji NBC pt. "Prawo i bezprawie".

 • Josh Holloway: Znów jestem ocalonym

  Josh Holloway, jako Gabriel Vaughn w "Intelligence", jest niezwykłym hackerem. W nowej roli aktor znów może skraść serca fanów Sawyera z "Lost: Zagubionych".

 • Szósty sezon - premiera w lutym

  Telewizja ABC podała do wiadomości datę premiery pierwszego odcinka finałowego sezonu "Lostów". Wiadomo także, kto będzie grał pierwsze skrzypce wśród aktorów.

 • Nowa rola gwiazdy "Lostów"

  Henry Ian Cusick, gwiazdor zakończonego niedawno serialu "Lost: Zagubieni" , znalazł sobie już nowe aktorskie wyzwanie. Po wakacjach zobaczymy go w produkcji stacji NBC "Prawo i porządek" .

Wideo na temat: henry cusick, ian aktor
 • Bestie z południowych krain

  "Bestie z południowych krain" to fascynujące wizualnie połączenie realistycznej opowieści, kina fantasy i baśni. Film okrzyknięty najlepszym amerykańskim debiutem ostatniej dekady i sensacją tegorocznego festiwalu w Sundance. Laureat głównej nagrody tej imprezy najwyżej oceniony także przez krytykę i publiczność. Jeszcze przed werdyktem obraz kupiła do dystrybucji firma Fox Searchlight odpowiedzialna za sukcesy "Slumdog. Milioner z ulicy", "Czarnego łabędzia", czy "Wstydu". "Bestie z...

 • Restless

  Najnowszy projekt znakomitego reżysera Gusa Van Santa. Film opowiada o nieuleczalnie chorej dziewczynie, która zakochuje się w chłopcu lubiącym chodzić na pogrzeby. Niezwykłym wydarzeniem w ich życiu będzie spotkanie z duchem japońskiego kamikadze z czasów II wojny światowej…

 • Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

  Reżyserem filmu jest Rob Marshall ("Nine - Dziewięć", "Chicago"). Za scenariusz obrazu odpowiedzialni są: Terry Rossio i Ted Elliot. W "Na nieznanych wodach" w postać kapitana Jacka Sparrowa ponownie wcieli się Johnny Depp. Partnerować będą mu: Geoffrey Rush (Hector Barbossa), Ian McShane (Czarnobrody) oraz Penelope Cruz (córka Czarnobrodego). W obrazie w mniejszych rolach zobaczymy również: Kevina McNally'ego, Stephena Grahama, Astrid Berges-Frisbey, Sama Claflina, Yuki Matsuzaki i Gemmę Ward.